Lezzetli Künefe Siparişi

Lezzetli Künefe Siparişi

Birçok kurum ve kuruluş tarafından düzenlenen yemeklerde künefe herkes tarafından ilgi gören tatlılardan bir tanesidir. Türkiye`de büyük bir kesimin şerbetli tatlılara yönelik ilgisinin bulunuyor olması, birçok geleneğin de bu yönde gelişmesine neden olmuştur. Özellikle lezzetli künefelerin elde edilmesinde İstanbulda künefe satışıyla ilgilenen firmaların bir payı olduğu anlaşılabilmektedir. İstanbul gibi bir bölgede verilecek olan hizmetin sürekliliği, aynı zamanda kalitenin de sürekliliğini gözler önüne serecektir. İçerisinde bulunan dönemde herkes için uygun miktarda satış yapılarak, tüm Türkiye`ye yetecek miktarda künefe üretilmektedir.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Lezeetli künefelerden sipariş edebilmek için İstanbulda künefe satış noktası kuran firmalar tercih edilebilir. Bu firmaların her biri kendine has avantajlarıyla ve fiyat aralıklarıyla müşterilerin karşısına çıkmaktadır. En köklü kuruluşlardan bir tanesi olan ASİ künefe aracılığıyla satış işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Sadece 24 saat içerisinde satışı gerçekleştirilen yüzlerce hatta bazı durumlarda binlerce künefenin olduğu biliniyor. Çok büyük bir kitleye istihdam sunan ASİ Künefe de bu düzenli satışlarla birlikte adını duyurmaya devam etmektedir.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

Dünya genelinde piyasaya sürülen tatlıların çok uzun yıllar boyunca aynı ilgiyi görmesi ve bir toplumun tatlısı olarak anılması oldukça zordur. Hatay, bu alandaki öncülüğünü gösteren ASİ Künefe sayesinde Türkiye`nin büyük bir bölümünde rahatlıkla ulaşılabilecek olan tatlının merkezi olmuştur. Antakya`da piyasaya sürülen tatlıların hepsi aynı kalitede ve aynı lezzette olduğu için çok büyük bir kitle tarafından ilgi görmeye devam etmektedir. Bu özelliğini gün geçtikçe daha üst seviyeye taşımak isteyen ustalar, üretimde kullandıkları malzemelerin kalitesinden taviz vermemektedirler.

40 yılı aşkın süre boyunca devam eden bir tecrübenin ürünü olan üretim süreci, ASİ Künefe`nin Hatay sınırları dışında da hizmet verimesini sağlıyor. Lezzetini diğerlerinden rahatlıkla ayırt edebileceğiniz peyniriyle birlikte ASİ Künefe`nin piyasaya sürdüğü şerbetli tatlının değeri son derece yüksektir. Buna karşılık ürün, İstanbulda künefe satışı yapan diğer firmalara kıyasla oldukça uygun fiyattan satışa sunulmaktadır. Kalitenin her bütçeye uygun hale getirilmek istenmesi de bu şekilde dile getirilebilmektedir.