Lezzetin Farklı Hali

Lezzetin Farklı Hali

40 yıldır süregelen farkımızı kanıtlamış olduğumuzu ve en iyisi için daha çok uğraş verdiğimizi söylemek isteriz. Bu işin erbabı olarak gözde olduğumuzun garantisini de kendimize duyduğumuz güvene dayanarak veririz. Hem sizi hem de misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaktan hoşnutluk duyarız. Hatay yöresine ait olan künefeler için Hatay`a kadar gitmekten sizi kurtarıyor, aynı lezzeti almanız için sizlere görsel ve tadımsal bir tatlı sunuyoruz. Harika bir lezzeti denemeye var mısınız? Eveett! Çığlıklarınızı duyuyor gibiyiz ve sizin memnuniyetiniz, isteğiniz, hoşnut kalmanız için var olmaya devam ediyoruz.

Künefem Gelsin

ASİ Künefe markamızı başlatırken bazı iş politikalarımızı belirledik. Sağlıklı bir ortamda ürünlerimizi sunmak, sizin memnun kalmanız, gözde olan bir tatlıyı tabağınıza sunmak bu politikamızın başında gelmektedir. Künefeyi çoğu yer yapar fakat Hatay künefe lezzetine pek çoğu ulaşamaz. Biz bu yargıyı yıkıyor ve Hatay`ın meşhur künefesini gözünüz bayram edecek şekilde sunuyoruz. ASİ Künefe de yapılan üretimleri başka yerde bulamazsınız! Bu açıdan da künefeye renk katıyor, başka bir anlam katıyoruz. Yenilik anlayışımızı iş serüvenimiz boyunca hiç bir zaman kaybetmedik. Künefe de yeniliğin öncüsü olduk. Bizi bu konuma kadar getiren tabii ki siz değerli müşterilerimizdir. Bize ilettiğiniz iyi temennileriniz ustalıkla yaptığımız bu işi aşkla yapmamıza vesile olmaktadır. Bu işi sürdürürken de damak tadınıza layık olabilecek gıdalarımıza sevgimizi kattık, görselliği ile dikkat çeken bir tatlıya dönüştürdüğümüz üretimlerimiz ile dünde olduğu gibi bugün de yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Satış İşlemleri

Zamanla sürdürdüğümüz üretimlerimizde çalışma prensiplerimizi belirler ve ona göre çalışmamızı sürdürürüz. Kadayıf ve peynir ürünlerimiz gıda mühendisleri kontrolünde tesislerimizde üretilmektedir. Özel kutularda saklamasını yapar satışa sunumunu yaparız. Ürünler standart tek kişilik porsiyonlar şeklinde ambalajlanıp 60`ar ve 100`er adet olarak kolilenmektedir. Bu işlemler yapılırken gıdanın besin değerinde, kokusunda, tadında ve kalitesinde hiç bir şekilde bozulmalara rastlanmamaktadır. Gözde ürünlerimizin satışı marketlerde, otellerde, restaurantlarda, kamu kuruluşlarında mevcuttur. Bizzat bize ulaşamasanız bile, biz isteğiniz üzere her yerdeyiz. Her zaman güler yüzümüzle sizi karşılamaktan mutluluk duyarız.