Künefeyi İstanbul’a Getirdik

Künefeyi İstanbul’a Getirdik

40 yılı aşan tecrübemiz ve kalitemiz ile siz değerli müşterilerimiz için leziz gıdalarımızı sunmaktan kendimizi alıkoymuyoruz. Meşhur Hatay künefesini çok sevdiğinizi biliyoruz. Ve biliyoruz ki; Hatay`a gidip bu tadı almaktansa size yakın bir yerde bu tada ulaşmak istiyorsunuz. Dediğimiz üzere uzun müddettir bu iş için uğraşıyoruz ve en iyisini yapmak için usta ellerle çalışıyoruz. Ağzınıza layık tadlar bırakmak için biz buradayız, ya siz neredesiniz? Dürüstlüğü benimsediğimiz üretimlerimizde, hem gözünüze layık hem de gönlünüze layık gıdalar üretmekteyiz. Fazlaca mekan gezebilirsiniz. Bir çok yerde de künefe tatmış olabilirsiniz. Bazılarını beğenip bazılarını ise hiç beğenmemiş olabilirsiniz. Hatay`a ait olan tatlıyı bizim ile denemekten çekinmeyiniz. Hatay`a kadar gitmeyin, bize gelin! Gıda mühendislerinin onayı ile ürettiğimiz ürünleri keyifle ve güvenerek tüketebilirsiniz.

Tecrübe Bizimle

Anadolu lezzeti olan künefelerimizi kapınıza getirdik. Tadıyla, sunumuyla, uzayan peyniri ve çıtır kadayıfı ile her şeyin en iyisine layık olduğunuzdan eminiz. Bizi tercih edebilir, hiç bir kuşku duymadan ürünlerimizi tadabilirsiniz. Tadını beğeneceğinizden emin olduğumuz gıdalarımızda ASİ Künefe farkıyla katkı maddesi içermeyen ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin zevkine sunuyoruz. Künefe yemek için kapı kapı gezmeyin. Doğru adres ve doğru tat ASİ Künefemizde mevcut olup önemsediğimiz tek konu değerli konuklarımızı işletmemizden memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktayız.

Bize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz

İstanbul`un gezilecek her yerini biliyorsunuz diyelim. Peki yeme ve içme mekanları hakkında da aynı bilgiye ve yeterliliğe sahip misiniz? O konuda sizi dert etmemeye çağırıyoruz. Gezintiniz sırasında bolca eğlenebilir, bir sürü fotoğraflar çekebilir, anılarınıza anı katabilirsiniz. Biz de sizin damak tadınıza uygun bir şekilde gıdalarımızı üretir, molalarınızda size kapılarımızı memnuniyetle güler yüzümüzle açarız. Siz işletmemize geldiğinizde, sizi leziz tatların beklediğinden emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken siparişinizi verip kısa bir bekleme ardından o muazzam tada ulaşmaktır. Her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ettiğinizi düşünüyoruz. Bu nedenle çalışmalarımızı her zaman bu boyutta sürdürüyoruz. Sizlerin sunumlarımızdan memnun kalması bizim en kıymetli güvencemiz haline dönüşmektedir.