Künefenin Adı Asi!

Künefenin Adı Asi!

Künefe bizim işimiz. Çünkü biz 40 yıldır bu işi yapıyoruz. Tecrübemiz marifetimizdir. Hep aynı lezzetle sizlere hizmet vermek, künefe satışında en güvenilir isim olmak gibi bir hayalimiz vardı, başardık! Yıllardır yaptığımız künefeyi artık tüm Türkiye`ye ulaştırabiliyoruz. Üretim kapasitemiz de kalitemiz de buna yetişebiliyor. Biz işleri büyüttük çünkü işimiz bize çok tatlı geliyor. Onu seviyoruz! Hayat künefesi imal ediyoruz. Gerçek tadıyla ve adıyla Hatay künefemizden tatmanız için de sizlere özel kargolama şartlarıyla 60 ya da 100 adetli künefelerimiz dondurarak gönderiyoruz.

Müşterileriniz için ustalarımızın üretmiş olduğu künefeleri böylelikle derin dondurucularınızda bulundurabiliyorsunuz. Ve asla müşterileriniz bu muhtemelen künefelerin dondurulmuş künefe olduklarını anlamıyorlar! İçeride Hataylı bir ustanın elinden çıkmış olduğuna eminler! Çünkü aynı lezzet, aynı koku, aynı kıvam başka türlü mümkün olabilir mi? Evet olabiliyor ama onar bunu bilmiyorlar! Asi künefe ve siz müşterileri bunu çok iyi biliyor!

Biz Künefe Yapıyoruz!

Künefe satışında iddialıyız! Çünkü biz gerçekten künefe yapıyoruz! Bunun için en doğru ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Gıda işinde alınması gereken tüm belgelerimiz aldık. Bunun için de aralıklarla mutfaklarımız denetimden geçiyor. Bizden aldığınız künefeler bu yüzden hep aynı kıvamda ve lezzette size ulaşabiliyor. Standart olabilmek, profesyonelleşebilmek için en önemli kriterdir. Biz standart üretim yapabiliyor oluşumuzu yıllardır kanıtlamış durumdayız. Referanslarımız da bunun kanıtı olarak sizlere sunuluyorlar. Sizler de referanslarımız içinde olabilir, bizimle çalışabilirsiniz. En doğru fiyatla en kaliteli lezzeti size sunuyoruz çünkü biz si künefeyiz. Adımız da tadımız da asi!

Bölge Farkı Yok Her Yere Kargomuz Var!

İstanbul künefe konusunda 1. sırada! En iyi müşterilerimiz İstanbul`da. Bunu Antalya takip ediyor. Tüm Türkiye`ye satışımız var ve bu her geçen gün de artış gösteriyor. Siz de uzaklık ve yakınlığı kesinlikle hesaplamadan sadece bizi arayın ve size künefelerinizi ulaştıralım. Künefeleriniz size en geç 2 gün içinde ulaşacaktır. Şoklama usulü ile donduklarından, pişirmek için çözülmeleri gerekiyor. Kargonuz size ulaşınca lütfen künefelerinizi hiç bekletmeden derin dondurucunuza koyun. Bu sayede en harika yemek sonrası tatlını z Hatay künefeniz olacak!