Künefe Yapımında Bir Numara!

Künefe Yapımında Bir Numara!

Künefe yapımı konusunda sizlere en verimli hizmeti verebilecek olan donanıma sahip nitelikte bir firma olarak bilinen Asi Künefe firması, sektöründe bir numaralı firma tipi olarak nitelendirilmektedir. İstanbul künefe yapan firmalar arasında bir numara olarak nitelendirilebilecek bu firma, müşteri odaklı olarak ürün üretmekte olan nadir firma tiplerinden biri olarak ele alınmaktadır. Künefe yapma işlemi ve künefe satışı işlemlerinin oldukça zahmetli işlem tipleri olduklarının bilincinde olan firmamız, müşteri görüş ve önerilerini firmanın üretim yöntemleri içeriğine eklemiş bulunmaktadır.Firmamız sizlerin daha verimli ve lezzetli bir hizmet alabilmesi üzere oldukça büyük bir uğraş içerisindedir.

Kaliteli Ve Verimli Bir Hizmet Anlayışı

İstanbul künefe firmaları arasında vermiş olduğu hizmetin kaliteli yapısı ile farklı bir kategoride yer almakta olan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlayabilme durumunu marka vizyonu haline getirmiş bulunmaktadır.Bu sebeple firma, olası müşteri açıklarını önleyebilmek üzere çeşitli çalışmalar yapmakta ve sektörel eğilimleri yakından takip etmektedir. Dondurulmuş künefe ve taze künefe yapımı hizmeti vermekte ve bu hizmetleri bireysel-toplu olacak şekilde uygulayabilmekte olan firmamız, künefe sever bireylerin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır. Lezzetli künefeleri ve Hatay sofralarında bulunan künefelerin tatları ile benzerlik göstermekte olan ürünler üretmesi ile firmamız İstanbul`da bulunan künefe firmalarından daha farklı bir deneyimi sizler ile buluşturabilmek üzere uğraş göstermektedir.

Türkiye`nin En İyisi

Kaliteli hizmet verebilmek konusundaki hassasiyeti ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek konusundaki tutumu ile müşteriler tarafından en sık tercih edilen firma tiplerinden biri haline gelmiş olan Asi Künefe firması, tatlı sektörünün lider nitelikte olan firmalarından biri olarak bilinmektedir ve bu firma tipi künefe severlerin bir numaralı tercihi haline gelmiş bulunmaktadır. Her damak tadına hitap edebilecek nitelikte olan ürünleri ve özel tatları ile Asi Künefe firması Türkiye`nin en iyi ve en sık tercih edilen firmalarından biri olma hedefine ulaşmış bulunmaktadır. Firmamızın hizmetlerinden faydalanabilmek üzere mutlaka internet adresimizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız durumu gerekmektedir. Bizlere ulaştıktan sonra kolaylıkla siparişini verebilir ve kısa sürede siparişinizi teslim alabilrisiniz.