Künefe Yapımı

Künefe Yapımı

Künefe yapımı sırasında firmamız, sadece en iyi olan malzemeleri kullanmaktadır. Künefe yapımı sırasında kullanılan malzemelerin kalitesi konusunda firmamız oldukça hassas bir tutum içerisindedir. Bu sebeple firmamızın ürünlerini tüketmek konusunda herhangi bir şüphe içerisine düşmeniz durumuna gerek yoktur. Firmamız ürünlerinin gerekli kontrolleri aylık olarak yapılmaktadır ve firmamız kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti verebilme durumunu amaçlamakta olan bir firma tipi olarak bilinmektedir. İşlem sırasında müşteri memnuniyetinin sağlanmış olması durumu oldukça önemli bir durum olarak bilinmektedir. İstanbul künefe firmaları arasında en verimli hizmeti verebilecek olan firmalardan biri olarak bilinen Asi Künefe firması, İstanbul künefe yapan firmalar arasından en çok müşteri odaklı olarak hareket eden firma tipi olarak bilinmektedir.

Künefe Satışı

Dondurulmuş künefe ve taze Künefe satışı yapabilmekte olan firmamız toplu ve bireysel işlemlerde sizlere yardımcı olabilecek olan firmalardan biri olarak bilinmektedir. Firmamız dondurulmuş ürün hizmetini birçok kurumsal firmaya ve organizasyon firmasına verebilmektedir. Künefe satışı işlemi sırasında sizlere gereken verimliliği sağlayabilecek olan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firma tiplerinden biri olarak bilinmektedir ve firmamız tüm künefe sever bireyler tarafından tercih edilmekte olan bir firma tipi olarak bilinmektedir. Firmamızın işlemlerinden faydalanabilmek üzere mutlaka internet adresimizi ziyaret etmeniz ve iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız durumu gerekmektedir. Bu işlemden sonra bizlerden dilediğiniz ürünü kolaylıka talep edebilirsiniz.

Özel Künefe Peyniri

Künefe yapımı sırasında, künefe için özel olarak üretilmiş olan çeşitli ürün tipleri kullanılmaktadır. Künefe yapım işlemi sırasında bu ürünlerin kullanılması durumunda künefe çok daha lezzetli bir yapıya bürünecektir. Firmamız tarafından kullanılan özel künefe peyniri çeştileri sayesinde hakiki künefe çeşitleri üretilebilmektedir. Bir Hatay lezzeti olan künefelerde kullanılmakta olan bu peynir tipleri künefe yapımında kullanılması gerekli olan ve oldukça kaliteli nitelikte olan peynir tipleri olarak bilinmektedirler. Bu peynirleri üretildikleri yöreden temin etmekte olan firmamız sizlere daha verimli bir hizmet verebilmek üzere herhnagi bir işlemden kaçınmamaktadır. Sizlerin mutluluğu firmamızın mutluluğuna sebebiyet vermekte olan bir konu olarak bilinmektedir.