Künefe Nerede Yenir? En iyi Künefeci

Künefe Nerede Yenir? En iyi Künefeci

Kaliteden ödün vermeyen çalışma prensibimiz gereğince bizi tercih etmeniz için bir çok sebebimiz mevcuttur. Öncelikle her yerde yapılan yiyeceklerin tüketilmesi sağlığınız için yararlı olmayacaktır. Sizin güvenmediğiniz ve kalitesinden memnun duymadığınız iş yerlerinin yakın bir zamanda kapandığını duymanız da an meselesidir. Çünkü artık çoğu gıda üreticileri işin sadece para kısmıyla ilgilenmektedir. Ucuz mal ve çok para! Biz bu düşünce yapısından sizi kurtarmak adına buradayız. Künefe yapımında kullanılan kadayıf ve peynirlerimiz gıda mühendisleri kontrolünde kendi tesisimizde üretilmektedir. Gıda yapımı ustalık gerektiren ve titizliğin gerektirdiği koşullarda üretilmelidir.

Bir çok mekanda mutfağa adımınızı atmak istemezsiniz. Gördüğünüz görüntüler karşısında şoka girebilirsiniz. Bütün bunları yaşayan sizler için varlığımızı senelerdir korumaktayız ve asıl ustalıkla, titizlikle, özveriyle çalışmalarımızı bu güvenle devam ettirmekteyiz. Sizin sorunlarınızı kendi sorunlarımız kabul ediyor, her yere güvenilmeyeceğini biliyoruz. Bunun için sertifikalarla ve uzman ellerle çalıştığımızın garantisine güvenerek yıllardır bu meslekte var oluyoruz.Dürüstlük ile çalışılan iş yerimizde, sizlere her zaman katkı sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

İstanbul`da Güvenle Yenilen Künefeler

ASİ künefe olarak her zaman dürüstlükten yanayız. Bunun için künefelerimizi tatmak için sizleri bize davet ediyoruz. 40 yıldır süregelen çalışmalarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyin üstünde gelmektedir. Siz memnuniyetinizi devam ettirdiğiniz sürece, biz her yerde olmaya devam edeceğiz! ASİ künefeye buyurmaz mısınız? Elbetteki yerimiz sizlere her zaman hazırdır. Gelemediğiniz taktirde künefelerimize marketlerden, otellerden, restaurantlardan ulaşabilirsiniz. Kalite asla tesadüf değildir. Bunun örneğini geçmişten bu yana çalışmalarımızın sonucu olarak görebilirsiniz. Evinize ve iş yerinize gelen konuklarınız için künefelerimiz ile daima var olmak için uğraşmalarımızı sürdüreceğiz.

Her İnsanın Damak Zevki Farklıdır

Dürüstlük ile yapılan işlerin devamı uzun süreli olmaktadır. Buna güvenerek her işimizi aşkla yapıyor ve devam ettiriyoruz. Öncelikle şunu söylemek isteriz ki; her insanın damak tadı bir olmayabilir. Birinin çok sevdiği yemeği diğer bir kişi asla ağzına sokmayabilir. Bunun istisna örneğini künefe de görmek mümkündür. Damak tadı farklı olsa dahi künefe ile tanışmayanlar hariç, onu sevmeyen ve beğenmeyen yoktur. Bunun için severek yaptığımız işimizde künefeyi denemeyenleri de her zaman beklemekteyiz.