Künefe’de Ustalık

Künefe’de Ustalık

Hemen hemen her insan tatlılarla haşır neşirdir. Hele bir de güzel bir sunum yakaladıysa o tatlıyı yemek için her şeyini ortaya koyar. Fakat iş künefeye geldiği zaman işler değişir. Uzayan peyniri ile çıtır kadayıfı ile kaliteli peyniri ile eşi benzeri olmayan tatlılar grubunda baş köşeye onu oturttuveririz. Künefeyi her insan hakkıyla yapamamaktadır. Bir usta ele her zaman ihtiyaç duyar. Ustalıkla yapılmayan künefeler kendi tadını bulamaz. Bu tada erişmek isteyenler için doğru bir adres mutlaka bulunmalıdır. 40 yılı geçen tecrübelerimizi katarak usta ellerimizle birlikte sizlere hizmet vermekteyiz. Ağzınıza layık tadlar bırakmak işimizin en sevdiğimiz kısmıdır. Tadını beğeneceğinizden ve tekrar tekrar geleceğinizden emin olarak, sizi her zaman beklemekteyiz. Sizlerin memnuniyeti bizim oluşturduğumuz marka için keyif ve tutku vermektedir. Çalışmalarımızı ve istekle devam ettirdik ve her zaman ettirmeyi de sürdüreceğiz. Katkı maddesini kullanmadığımız gıdalarımızda amacımız o enfes tadı sizlerin de tatmasını sağlamaktır.

Anadolu`dan Gelen Lezzet

Hatay`dan gelip yayılan künefeler, gelişi işe hepimizi çok mutlu etti. Tatlı ihtiyacımızı şerbetle harmanlayıp bize bir sunum olarak geri döndü. Çıtır kadayıfı ile peyniri dans ettiren künefeler, şerbetle buluşunca dansın alkışlarla sonlanması sağlandı. Her insanın damak zevkine hitap ettiği güvencesi ile yıllarımızı verdiğimiz mesleğimizde Hatay sofrasını evinize getiriyoruz. Yapım aşamasında emekle uğraşılarak yapılan künefeler tam da midenizi layık! Hem sizi hem bizi mutlu eden bu lezzet yeni bir çığır aştı.

Ona Ulaşmak İçin Biz Varız

Uzun müddet bu işle uğraşıyoruz ve usta olduğumuzu yaptığımız işlerle kanıtlıyoruz. Bize bu konuda desteğiniz her zaman bizi mutlu etmektedir ve işimizi her halükarda gerçekleştirmemiz için bir vesiledir. Meşhur Hatay künefeciniz olarak ASİ künefe her zaman yanıbaşınızda! Orada, burada, şurada arama tam tamına yanı başınızda sizleri beklemekteyiz. ASİ künefe gıdaların besin değerini, kokusunu, tadını, kalitesini hiçbir şekilde bozmadan sizlere sunmaktadır. Her işimizi doğrulukla ve eşsiz sunumlarla gerçekleştirdiğimiz için sizleri görmekten mutluluk duyuyoruz. Konuklarınızı ağırlarken sunmak adına dondurulmuş künefelerimizin de mevcut olduğunu söylemek isteriz.