İstanbul’da En İyi Künefenin Adresi

İstanbul’da En İyi Künefenin Adresi

Tatlıyla iç içe olanların, tatlı deyince akılları başından gidenlerin, özellikle de şerbetli tatlıların yeri bir ayrı olanların vazgeçilmezlerindendir künefe. Yörelere özgü yiyeceklerin, ait olduğu yerlerde yenilmesi de en doğru tercihtir. Ancak istanbul`da yaşayıp künefe yemek için sürekli Hatay`a gidilmesi de pek mümkün olmayabilir. Bu durumda, İstanbul`da yaşayanların aklına gelen ilk soru daİstanbul`da en iyi künefe yenilebilecek yerlerin neresi olduğudur. Çıtır kadayıfı ile sıcacık peynirin buluştuğu ve antep fıstıkları ile süslenerek servis edilen bu muhteşem lezzetin gerçek tadını; Asi Künefe markasının olduğu her yerde bulabilirsiniz.

Gerçek Künefe Tadını Bulun

Gıda mühendislerimiz tarafından üretilmeden önce gıda testlerinden geçen kadayıflarımız ve peynirlerimiz ve de kendi tesislerimizde yaptığımız üretim sayesinde, 40 yıllık deneyimimiz ile birlikte gerçek künefenin tescilini alarak sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul`da yaşayp da gerçek künefe tadını bulmak isteyen herkes, 40 yıllık deneyimi ile Türkiye`nin pek çok iline ve de İstanbul` a yaptığımız dağıtımlar sayesinde ulaştığımız tüm restoranlarda gerçek künefe tadını bulabilirsiniz. İstanbul`da en iyi künefe denilince, artık ilk olarak aklınıza Asi Künefe gelmelidir. Çıtır çıtır kadayıfın sıcacık peynirle ve olağanüstü bir lezzetle buluşmasını sağlayan marka Asi Künefe olarak bizler, gerçek künefeyi ayağınıza kadar getiriyoruz.

Künefede Doğru Adres

Kendi tesislerimizde ürettiğimiz Hatay`ın peyniri ve yine kendi tesislerimizde ürettiğimiz kadayıfla yapılan künefelerin; Hatay usullü yani dilim şeklinde servis edilmesiyle ve Asi Künefe aracılığı ile gerçek Hatay Künefesi sizlere servis edilecektir. İçinde sıcacık bol peynirin olması da, müşteri memnuniyetinin bol malzemeden ve de kaliteli ürünlerden geçtiği bilince yapılmaktadır. Sadece gerçek Hatay Künefesi ile de değil İskenderun Künefesi`ni tatmak isteyen ancak İstanbul`da ikamet edenlerin yine Asi Künefe`yi takip etmelerini tavsiye ediyoruz. Tescillenmiş markamızla hizmet verdiğimiz Türkiye`nin pek çok ilinde ve İstanbul`da gerçek bir künefe tadı aradığınızda ilk yapacağınız iş, Asi Künefe markasını takip etmek olmalıdır. Sonuç olarak İstanbul`da en iyi künefe tadını, Asi Künefe olarak bizlerin hizmet verdiği mekanlardan birinde bulacaksınız.