İstanbul Meşhur Künefe Salonu

İstanbul Meşhur Künefe Salonu

İstanbul`da satışa sunulan künefelerin her biri bol malzemeli olmak ve müşterilerin isteklerini karşılamak durumundadır. Onlarca firma bulunuyor olmasına rağmen sadece birkaç tanesinin bu şekilde hizmet veriyor olması, en meşhurunun seçilmesine zemin hazırlıyor. Bu zamana kadar düzenli bir şekilde hizmet vermiş olan Meşhur künefe İstanbul genelindeki ASİ Künefe`dir. Firmanın bu zamana kadar binlerce adet künefeyi gün içerisinde çok kısa bir zaman diliminde sattığı açıklanıyor. An itibariyle 11 farklı bölgede hizmet verilmekte ve bu hizmet süresince her türlü yeni lezzete açık bir şekilde ürün oluşturulmaktadır.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Peynirin kalitesinin ve hamurun lezzetinin birleşmesiyle birlikte, künefenin tadında da çok büyük farklar oluşabilecektir. Olumlu yönde oluşacak ve sektördeki en lezzetli künefenin elde edilmesini sağlayacak değişim, Meşhur künefe İstanbul ASİ Künefe ile sonuçlandırılmaktadır. Yıllar boyunca hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeden çalışmasını sürdüren firmayla ilgili merak ettiğiniz her türlü farklılığı ve yeniliği canlı desteğe sorabilirsiniz.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

1960 yılından bu yana hiçbir şekilde müşterilerini mağdur etmeyen ve sürekli olarak üst düzey kaliteyi hedefleyen firma, gelecekte de bu prensiple çalışacaktır. Günümüzde her bir künefecinin lezzetli sonuçlar ortaya koymasını beklemek mantıksız olacaktır. Çok fazla firmanın bulunuyor olmasına rağmen bazılarının herhangi bir tecrübesinin bulunmaması, işin püf noktasının anlaşılmamasına neden olabiliyor. ASİ Künefe aracılığıyla bu hizmetin net bir şekilde sonuçlanması mümkün olacak ve çalışmalar istenen seviyede tamamlanabilecektir.

İçerisinde bulunulan dönemde ve 1960 yılından bu yana sürekli olarak künefe üretilmektedir. Her bir üretim, firmanın bünyesinde çalışan yüzlerce kişinin daha kaliteli tatlı ortaya koyabilmesine imkan tanıyor. Mersin, İstanbul, Ankara ve Hatay da dahil olmak üzere çok farklı şehirlerde toplamda 11 satış noktası bulunmaktadır. Her bir satış noktasından gün içerisinde yüzlerce porsiyon künefenin temin edilebilmesi mümkündür. İstanbul Eminönü`de bulunan ASİ Künefe, Meşhur künefe İstanbul ve civar şehirlerde tanınmaktadır. Bu sayede her bir satış süreci yeni satış noktalarının açılmasına ve Türkiye`nin gelişen künefe zincirinin oluşmasına yardımcı olmaktadır.