İstanbul En Güzel Künefe

İstanbul En Güzel Künefe

Künefenin İstanbul`da talep görmeye başlamasıyla birlikte milyonlarca kişi için hergün düzenli olarak çalışmalar yapılmaktadır. Bununla ilgili düzenli olarak gelişim gösterilmiş ve yeni ürünlerle birlikte geleneksel tatlının lezzeti en üst aşamaya ulaştırılmıştır. Yüzlerce kişilik porsiyonların sadece birkaç saat içerisinde hazırlanabiliyor olması, firmaların günümüzdeki hızını gözler önüne sermektedir. En iyi dondurulmuş künefe satışı tamamen özel ve lezzetinden yıllar boyunca ödün vermemiş olan firmalar tarafından yapılabilmektedir. Böylece işlem hem kısa sürede tamamlanabilecek, hem de hayatınızda yiyebileceğiniz en lezzetli künefeye ulaşabileceksiniz.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Yıllar boyunca yapılışıyla ilgili hiçbir sır bulunmadığı bilinen tatlının bazı firma sırları bulunduğu da görülebiliyor. Çoğu porsiyon 12 santimetre ile 12 santimete uzunluğundaki daire şeklinde tabak aracılığıyla servis edilir. Böylece Türkiye`nin en çok ilgi gören tatlısının klasik porsiyonu oluşturulmuş olur. En iyi dondurulmuş künefe satışı da klasik tabağıyla birlikte satılabilmektedir. Bu sayede hem pişirme işlemi daha kolay oluyor, hem de aynı anda birkaç künefe ısıtılabiliyor. Birkaç porsiyon sipariş vermek ve kalanı donmuş bir şekilde eve götürmek isterseniz, bunun için çalışmalar yapılmış ve başarıya ulaşılmıştır.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

Künefelerin gelişimi ve kalitesinin yadsınamaz boyuta ulaşım süreci düşünüldüğünde, öncü birkaç marka varlığını devam ettirmektedir. Özellikle dondurulmuş künefe satışını yapan ASİ Künefe adını duyurmayı başarmış ve günümüzde de duyurmaya devam etmektedir. Türkiye`de onlarca şehre kargo aracılığıyla binlerce adet künefe gönderilebiliyor. Bu sayede firmanın gelişimi hızlanmakta ve aynı zamanda da markanın duyulması kolaylaşmaktadır.

Kısa süre içerisinde satışı gerçekleştirilen künefelerin önemli bir bölümünün 11 adet salonda direkt olarak müşteriyle yüzyüze olarak yapıldığı biliniyor. Bu sayede ASİ Künefe markası hem kendini kanıtlayabilmekte, hem de firma olarak her türlü ürününü ülke genelinde ulaştırabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi son derece büyük şehirlerde verilen hizmet, ASİ Künefe`nin adının daha kolay bir şekilde duyulmasının önünü açmaktadır. Bunun yanısıra, kendi imkanlarıyla künefeyi üretemeyen fakat menüsünde yer vermek isteyen firmalara da En İyi dondurulmuş künefe satılabiliyor.