İstanbul Bir Porsiyon Künefe

İstanbul Bir Porsiyon Künefe

İstanbulda en iyi künefe satan noktalar çoğu zaman Hatay`da merkeze sahip olan kuruluşların şubeleri olmaktadır. Hatay`da bu işi başarılı bir şekilde yürüten kurumların nasıl işlediğiyle ilgili bilgi sahibi olmayan bir kişinin satış noktası açması mümkün değildir. İstanbul`da Hatay`a kıyasla çok daha büyük ve yoğun bir kitle bulunduğu için, satışların düzenli olarak yapılması zorunludur. Birkaç saat boyunca dahi hiçbir üretim yapılmasa, gün içerisinde zarar etme oranı artış gösterecektir. Bundan dolayı işini yıllar boyunca sürdürmüş olan tecrübeli firmalarla iletişime geçmeli ve künefenizi sipariş etmelisiniz.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Çok uzun bir süre boyunca İstanbulda en iyi künefe kim tarafından üretildiğine yönelik tartışmalar görülmüştür. Bu tartışmaların son olarak 11. Şubesini açan ASİ Künefe tarafından sonlandırıldığı biliniyor. İstanbul Eminönü mevkiinde hizmetini sürdüren satış noktasında gün içerisinde binlerce kişiye hizmet verilmektedir. Bu nedenle çok büyük bir ekip çalışması görülebiliyor. Aynı zamanda bu ekip çalışmasıyla doğru orantılı olarak da anlık olarak dondurulmuş künefe satışları gerçekleştiriliyor. Lezzetli künefenin tadına bakabilmek için firmanın internet adresini de inceleyebilirsiniz.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

İstanbul`da tadına bakacağınız bir künefenin lezzetli olup olmadığı ilk kez tadına bakıldıktan sonra rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Birçok salon sadece künefe satışı yapabilmek amacıyla kurulmuş olsa da, bu salonlarda satışı yapılacak olan künefenin belirli bir deneyime sahip ustaların elinden çıkması gerekiyor. ASİ Künefe tam da bu şekilde üretilen ve kararında malzeme kullanımıyla birlikte piyayasa sürülen ürüne ev sahipliği yapıyor. Satışı yapılacak olan ürünün son derece kalitei ve lezzetli hammaddeler aracılığıyla üretilmesinin ardından istenen miktardaki satış da gerçekleşebiliyor.

Kısa süre içerisinde gelişim gösterilmiş ve an itibariyle aktif bir şekilde bulunan 11 noktada hizmet verilmeye başlanmıştır. İstanbulda en iyi künefe nerede yenir veya en ucuz künefe nerede bulunur diye sorulduğunda ASİ Künefe ilk olarak gösterilen firmadır. Bu nedenle müşterilerine kaliteli hizmet ve devamlı hizmet sunabilmek amacıyla çalışan herkes, lezzetli künefe ortaya koymak zorunda olduğunun farkındadır.