İstanbul’un En Kaliteli Künefe Mekanı

İstanbul’un En Kaliteli Künefe Mekanı

Türkiye`nin en çok beğenilen ve en çok bilinen yöresel tatlılarından biri de künefe olarak karşımıza çıkmaktadır. Söz konusu tatlı türü, Hatay yöresine ait olmakla birlikte Türkiye`nin birçok farklı şehrinde seri bir şekilde üretilmekte ve halka sunulmaktadır. Anadolu yakası en iyi künefe kapsamında da İstanbul içerisinde hizmet veren en iyi künefeciden söz edebiliriz.

İstanbul Anadolu Yakası Künefecisi

Bahsetmiş olduğumuz bu tatlı türü için en iyi servisi veren Anadolu yakası en iyi künefe mekanı, ASİ künefe olarak bilinmektedir. Özellikle de müşterilerin yapmış olduğu yorumlar kapsamında ve ayrıca internet üzerinde yapılan değerlendirmeler dahilinde, bu mekanın tüm kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile takip edildiğinden söz edebiliriz. Hafta içi ve hafta sonu tüm günlerde gece yarısına kadar servis veren bu mekana ulaşabilmek için http://www.asikunefeleri.com/index.html adresini ziyaret edebilir ve bu yol ile de mekanın açık adresine ulaşabilirsiniz.

Künefe Lezzetinin Gerçek Adresi

Tel kadayıf ve özel bir peynir çeşidinden yapılan künefe tatlısı için ulaşabileceğiniz Anadolu yakası en iyi künefe adresi, ASİ künefe restaurant olarak bilinmektedir. İnternet üzerinden bu mekan için açılan başlıklara yorum yapan kullanıcıların da genel olarak bu yönde yorum yaptıklarını söyleyebiliriz. Ayrıca söz konusu restaurant kapsamında künefe tatlısı için özel olarak kaymakların kullanıldığını ve tamamının da organik olduğunu söyleyebiliriz. Eğer gerçek lezzete sahip bir künefe yemek istiyorsanız ASİ künefe adresine muhakkak uğramalısınız. İstanbul`un Anadolu yakasında ve diğer birçok farklı muhitinde hizmet veren ASİ restaurant aracılığı ile künefenin yanı sıra diğer özel tatlılardan da tadabilirsiniz. Hizmet, servis, hız ve lezzet konusunda diğer tüm markaları gerisinde bırakan ASİ künefecisi ile Hatay`a ait olan bu tatlıyı tadabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz internet sitesi adresi aracılığı ile de açık adres bilgilerine ve bunun gibi diğer ayrıntılara ulaşabilir ve bu şekilde kolayca iletişim kurabilir ve söz konusu lezzeti tadabilirsiniz. Künefe gibi diğer tatlı çeşitlerinin de bu restaurantta son derece kaliteli ve lezzetli bir şekilde sunulduğunu ve bu yönde hizmet verildiğini belirtebiliriz.