İstanbul’da Künefeye Buyurun

İstanbul’da Künefeye Buyurun

Türkiye`nin taşı toprağı altındır fakat İstanbul gibisi de yoktur. Burada diğer şehirleri de yansıtan çok fazla şeyler ile doludur. İstanbul`u karış karış gezsen de bitmek tükenmez bilmeyen bir gezmesi vardır. Kalabalık şehri her insana kapısını açar güzelliktedir. Bir gelen bir daha gitmek istemez belki de. Buraya geldiğiniz de pek çok şeye yabancılık duyabilirsiniz. Ne, nerede yenir? En güzel tadı hangisi verir? Künefenin tadına bakmadan gitmeyelim vb cümleler kurmanız çok doğaldır. Karış karış gezdiğin bu şehirde soluklanmak için ve iyi bir tat ve sunum ile karşılaşmanızı sağlamak adına sizleri kapımız açık bir vaziyette bekliyoruz. Çıtır kadayıf, uzayan peynir, fıstık, şerbet... Bunları duyduğunuzda dahi ağzınız sulandıysa en yakın künefeciye değil, gerçek künefeyi tatmak için sizi bize bekliyoruz. Her işimizi, her gıda üretimimizi sağlık çerçevesinde usta ellerle ele almaktayız. Bu işe aşk karıştırıyoruz! İşimizi severek yapıyor, sunumlarımızı heyecanla hazırlıyoruz. Sizlerin taktirini karşılıksız bırakmıyoruz.

Bir ‘Tatlı` Huzur

Öyle bir zaman oluyor ki, yaptığınız her şeyden sıkılıyorsunuz. Aynı ortamda bulunduğunuz insanlar, çalıştığınız iş yeri, konuştuğunuz kişiler anlamsız gelebiliyor. Ama yemek yemek hiç bir zaman sıkılmayacağınız bir ihtiyaç halindedir. Fakat gıda tüketimlerinde de ne istedim, ne geldi?! Dememenizi sizin kadar biz de isteriz. Size tercihlerinizde yardımcı olmak ve gerçek künefe lezzetini tatma imkanı sunmak adına ASİ Künefelerimize bekliyoruz. Aşk ile çalışmalarımızı, usta elleri, sunumlarımızı daha yakından görmek isterseniz biz buradayız. Tattığınız künefede kendinize geleceksiniz. Damak zevkiniz ile orantılı olarak moralinizi de düzeltmiş olacaksınız. Bir taşta iki kuş diyor ve sizleri ASİ Künefe ziyafetimize bekliyoruz

Mükemmeliyet

İşinize aşk ile sarıldığınız taktirde kötü bir sonuç almanız mümkün değil. Temizlik anlayışımız bizim önemsediğimiz konular arasında gelir. Temiz olursanız memnuniyetlik artar. Memnuniyetlik artıkça siz değerli müşterilerimizin güveni peşin sıra gelir. Künefelerimizi ve yaptığımız gıda üretimlerini en iyi ellere emanet etmekteyiz. Kadayıfın tuzsuz peynir ile buluşması enfes bir tat vermektedir. Buna şerbet ve süslemesi için fıstık da eklendiğinde kimsenin hayır diyemeyeceği bir lezzet şöleni olmuş demektir. Ve afiyetle yemek siz değerli konuklarımıza kalmıştır.