İstanbul’da Gerçek Künefe Satan Yerler

İstanbul’da Gerçek Künefe Satan Yerler

Tatlılar içinde çok farklı bir lezzete sahip olan künefenin gerçek tadına ulaşmak için gidlicek yerler de çok önemli olmaktadır. Bizler, 40 yıllık deneyimimiz sayesinde gün günden güne büyüyen dağıtım ağımızla; Türke`nin pek iline hizmet vermekteyiz ve bu illerin başında da İstanbul gelmektedir. Künefe deyince akla gelen Hatay`ın peynir tadını ve çıtır kadayıfın eşsiz lezzetinin buluştuğu künefelerimiz, İstanbul`da künefe satan yerler içinde birçok otel, restoran, kurumsal ya da özel işletmelerde yerini almış bulunmaktadır.

Gerçek Künefe Lezzeti İstanbul`da

Gıda testlerinden geçirilerek gıda mühendislerimiz tarafından kontrolleri yapılan kadayıflarımız, gerçek künefe lezzetini rayan tüm müşterilerimiz için Türkiye`nin birçok iline servis edilmektedir. Kendi tesislerimizde yaptığımız üretimimiz sayesinde kalitenin adresi olduğumuz gıda sektöründe, öncülüğü de knefelerimiz oluşturmaktadır. 40 yıllık deneyimimiz sayesinde aldığımız gerçek künefe tescili ile sizlere hizmet vermekten ve gerçek künefe tadını damaklarınızda bırakmaktan memnuniyet duymaktayız.

Tüm saydığımız özellikler sonucunda, İstanbul`da künefe satan yerler denilince artık sizlerinde aklına Asi Künefe markası gelmelidir. Gerçek tadı tecillenmiş bir biçimde bulabileceğiniz künefelerimize ulaşmak için, hizmet verdiğimiz tüm işletmeleri takip edebilir ve bu işletmelerden birinden Asi künefenizi talep ederek eşsiz lezzete ulaşabilirsiniz.

İstanbul`da Gerçek Künefe

Gerçek künefe denilince akla, çıtır çıtır kadayıfın içinde bulunan Hatay peyniri ve dozunda hazırlanmış şerbeti ve de üstündeki antep fıstıkları gelmektedir. Sizler de bu eşsiz ve de gerçek lezzete ulaşmak için bizleri takip ederek, bu benzersiz tad kalite güvencesi ile varabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti ile yıllardır sektöde öncülük yarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tescillenmiş markamızla ve yılların getirdiği birikimle hizmet verdiğimiz İstanbul`da; gerçek bir künefe tadını, Asi Künefe farkı ile bulacaksınız. Kendi tesislerimizde yüzde yüz doğal olarak ürettiğimiz malzemeler sayesinde; aradığınız gerçek künefe lezzetine ulaşacaksınız. Bizler kalite ve profesyonellikle verdiğimiz hizmetlerle ulaştığımız pek çok ilde ve de İstanbul`da künefe satan yerler arasında kalitesi ile sektörünün öncü firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizler de bu kaliteden yararlanmak için bizleri takip edin ve gerçek künefe tadına ulaşmanın mutluluğunu yaşayın.