İstanbul’da En Güzel Künefe

İstanbul’da En Güzel Künefe

Her bir künefe ustası aynı zamanda bu tatlının en lezzetli şekilde oluştruulabilmesini sağlayan bir üstad gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Yılalr boyunca bu işte tecrübe kazanan ve kendini geliştiren ustalar, kısa süre içerisinde bir porsiyon künefeyi hazırlayabilmektedirler. Künefe İstanbulda nerde yenir ? Künefenin İstanbul`da yenilebileceği yerlerin başında Eminönü geliyor. Bu yerde istediğiniz herhangi bir zamanda yüzlerce porsiyonluk hazır ve dondurulmuş sipariş verebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz miktardaki künefeyi paket olarak temin edebilir ve kendi firmanızda kulanabilir veya özel gün için pişirebilirsiniz.

Hatay Künefe Yapılışı ve Lezzetli Künefe

Yıllardır Eminönü`de hizmet vermeye devam eden ASİ Künefe aracılığıyla lezzetli bir şekilde uygun fiyata künefe tadabilmeniz mümkündür. 1960 yılından itibaren sektördeki gelişimi yakından takip eden firma, birçok kuruluşun altında bir künefe satış ücreti belirlemiştir. Künefe İstanbulda nerde yenir? İlk olarak Hatay`da kurulan ve daha sonrasında İstanbul`a da şube açan ASİ Künefe rahatlıkla tercih edilebilir.

En İyi Künefe Nerede Satılıyor?

İstanbul`da satışa sunulan künefelerin tamamen lezzetli ve ekonomik açıdan mantıklı seçim yapılabilecek boyutta olması gerekmektedir. Aksi taktirde aşırı derecede pahalı olan künefeler hiçbir zaman tercih edilemeyecek ve satış süreci gerçekleşmeyecektir. İstanbul`un her bütçeye hitap edebilecek şekilde gelişen mekanlarından bir tanesi olan ASİ Künefe de bu alandaki başarısını sürdürmektedir. Hem ucuz hem de lezzetli künefe satışıyla birlikte bu alanda en çok duyulan ve önemli markaların arasında yer alınmaya başlanmıştır.

1960 yılından gelen tecrübeyle birlikte çok büyük bir kitleye ulaşmayı başaran firma, zaman içerisinde her bütçeye hitap etmeye başlamıştır. Bu genele yayılan hizmet süreci başarıya ulaşmış ve istenen her türlü çalışmanın yapılabilmesinin önünü açmıştır. Bu zamana kadar belli başlı fiyat aralıkları ve hizmet kriterleri aracılığıyla firmanın çalışmaları sürdürülebilmiştir. Künefe İstanbulda nerde yenir? İstanbul`da künefe yemek istemeniz durumunda Eminönü`nde bulunan ASİ Künefe lokantasını tercih edebilirsiniz. Bu mekanda aynı Hatay`da verilen hizmette olduğu gibi düşük ücret ve yüksek kalite prensibiyle çalışmalar sürdürülmektedir. Böylece istenilen her zaman ağız tadına uygun olacak şekilde künefe alınabilecektir.