İskenderun Künefe Noktaları

İskenderun Künefe Noktaları

Gerçek Hatay Künefesi lezzetini arayanlar için, alternatif olarak sunabileceğimiz ürünlerimizden birisi de İskenderun Künefe olmaktadır. Bu alanda da tescillenmiş tatlımızı isteyen herkese ulaştırmak adına sizlere hizmet vermekteyiz. İskenderun Künefesindeki satış politikamızı; İskenderun Künefesi lezzetini birçok kişiye ulaştırmak ve bu lezzeti tatmayanların da tatmasını sağlamaktır. Sizler de gerçek Hatay Künefesi ile benzer lezzetteki İskenderun Künefesi`ni müşterilerinize sunmak, yemeklerden sonra ağızlarında harika bir lezzet bırakmak ya da gerçek bir İskenderun Künefesi lezzetini sunmak için; gelen müşterilerinize bu hizmeti vermek istediğinizde; sektöründe kalitesini kanıtlamış ve Türkiye`nin pek çok iline hizmet veren firmamızdan dondurulmuş biçimde gönderilecek künefe hizmetimizden yararlanmalısınız. Müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirerek sürdürdüğümüz iş anlayışımız sayesinde; tüm müşterilerimiz iş ortağımız olarak kabul ederek gelişmekteyiz. Bu nedenle; bir ürünün gerçek olması ve hakiki İskenderun Künefesi lezzetini damaklarda bırakmak amacıyla son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile ülkemizin pek çok yerine yayılmış bulunmakta ve geçen gün de yayılmaya devam etmekteyiz.

Gerçek Künefe Farkı

İskenderun Künefe dağıtımını yaptığımız, büyük işletmeli ya da diğer tüm oteller, marketler, restoranlar, kamusal ya da özel tesisler ile gerçek künefe tadını birçok yere ulaştırmaktayız. Marka olarak tescillenmiş firmamız; kalite ve profesyonel olarak hizmet verdiğimiz bu geniş ağa ya da bu büyük aileye sizleri de katarak; gerçek künefe lezzetini sunma farkını yaşatmanın memnuniyetini duyacaktır. Asi Künefe olarak gıda sektöründe kendimizi ispat etmiş hizmetimiz, müşterilerimizden aldığımız dönütler sayesinde de hizmet ağımız gün geçtikçe genişlemekte ve birçok kişiye ulaşmaktadır.

Farkımızla Fark Yaratın

Yaptığımız gıda kontrolleri ve kendi üretimimiz sayesinde; çok güzel dönüşler almaktayız. Sizler de, hizmet verdiğiniz alanda; hem gıda kontrolünden geçmiş hem de kendi üretimleri olan ve sonuç olarak da gerçek bir künefe tescili almış bir marka sayesinde hizmet verme ve müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız; böylece de farkımızla fark yaratmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve gerçek İskenderun Künefe tadını ve kalitesini, tüm müşterilerinizle paylaşma keyfini yaşayın.