Her Zaman Taptaze Künefe İsteyenler İçin Asi Künefe

Her Zaman Taptaze Künefe İsteyenler İçin Asi Künefe

Daha çok lokanta ya da cafe ve pastanelerde yemeye alışık olduğumuz künefe tatlısı günümüzde canımız istediği anda yiyebilmek için hazır bir şekilde satılır. Dondurulmuş Künefe normal olarak yediğimiz tatlı lezzetinde olup, zaman ve emek kaybı yaşamak istemeyen tüketiciler tarafından tercih edilir. Bakkal, market, otel ve diğer tüm mekanların yoğun bir şekilde talep ettiği hazır künefelerin raf ömrü oldukça uzundur. Buzlukla yaklaşık altı aya kadar saklanabilen üründe hiçbir şekilde katkı maddesi yoktur. Ayrıca pişirilip sıcak olarak servis edilen Hatay Künefe tatlısı dondurulmuş bile olsa lezzet farkı yoktur. Kırk yılı aşkın süredir faaliyette bulunan ve marka haline gelen Asi Künefe ile, taptaze ve leziz künefe çeşitlerini deneyebilirsiniz. İster Antep fıstıklı isterseniz de cevizli olarak tercih edebileceğiniz ürünlerin yapımı da oldukça basittir. Fırın ya da tavada en fazla on dakika içinde pişirebileceğiniz tatlının şerbetini de kolayca hazırlayabilirsiniz. Kişi sayısına göre su ve şeker miktarını ayarlayıp suyu kaynatarak şerbet elde edebilirsiniz. Daha sonra ise sıcak olacak şekilde şerbeti pişirmiş olduğunuz künefenin üzerine dökmeniz yeterlidir. Eşsiz lezzete sahip künefenizi hazırlamak bu kadar kolay!

Dondurulmuş Künefe Fiyatları Hakkında

Bakkal ya da marketlerin dışından Asi künefe sitesi üzerinden de Künefe Satışı yapılır. Ancak kargo şirketleriyle yapılan anlaşmaya göre minimum 60 adet künefe siparişi vermeniz gereklidir. Adet sayısı olarak kulağa çok fazla gelse de toplam ücretin oldukça ekonomik olması sebebiyle evinizden eksik etmek istemeyeceksiniz. Ayrıca ürünlerin tek kişilik olarak servis edildiği düşünülürse altmış adetten daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Künefe Nasıl Servis Edilir?

Künefenin yapımı kadar servis edilme şeklide oldukça önemlidir ve genellikle üzeri süslenerek misafirlere sunulur. Ceviz, Antep fıstığı ya da Hindistan cevizi ile süsleyerek ikram edebilirsiniz. Ayrıca dondurma ve kaymak kullanarak da farklı sunumlar ve lezzetler elde edebilirsiniz. İstanbul Künefe seçenekleri bakımından oldukça geniş alternatiflere sahiptir. Cevizli ya da fıstıklı olarak hazırlanan bu seçenekler tamamen kişilerin damak zevkine göre tercih edilir.