Hazır Künefe Satışında Kalite

Hazır Künefe Satışında Kalite

Vizyon olarak; ülkemiz başta olmak üzere, Türkiye`de yaşayan herkese ve dünyada bulunan tüm insanlara karşı duyduğumuz saygı gereği; temizliğin ilk plana alındığı, leziz ürünlerle hizmet verdiğimiz ve de tüm müşterilerimiz ile güvene dayalı bir iletişim şekli ile dağıtım yaptığımız anlayışa sahibiz. Amacımız, ülkemizin geleneksel lezzetlerinden Hatay Künefesi`ni, hazır künefe satışı ile; eşsiz lezzeti ile ülkemizin her yerine ve de dünyaya ulaştırarak, harika bir damak zevki oluşturmaktır.

40 yıldan beri var olduğumuz gıda sektöründe tescillenmiş olmanın gururu ile hizmet vermekteyiz. Asi Künefe olarak üstlendiğimiz misyon; çalıştığımız tüm müşterilerimize, temasta olduğumuz her birey ve topluma ve deetkileşim halinde olduğumuz tüm çevreye karşı;en yüksek saygınlığı yaratacak tesislerimiz için; dürüstlük, kalite, temizlik ve lezzette ödün vermemek ve ürünlerimizi sizlerin hizmetine sunarkendevamlı yenilikçi bir anlayışa sahip bir işletme olmaktır.

Hazır Künefe Satışında Dağıtım

Hazır künefeleriniz için; müşterilerinize sunarken en güzel ve lezzeti haliyle sunmak istenmesi bilinciyle geliştirdiğimiz dağıtım ağımız, -18 derece sürekli olarak çalışan dondurucularımız ile sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede ürünlerimizi almak istediğiniz mesafe ne kadar uzak olursa olsun; hazır künefe satışı sürekliliğini sağlamak için dağıtım zincirimiz de hassasiyetle çalışmaktadır. Be gelişmiş ağ ile verdiğimiz hizmette; Asi künefe olarak kısa vade için oluşturduğumuz en önemli hedefimiz; iç pazarda oluşturulan müşteriağı ile ulaştığımız tüketicilere, yani sizlere Asi Künefe markasını, tescillenmiş tadını ve de güvenilirliğini kanıtlamak, müşterilerimizin, sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak gelişmektir.

Gıda Sektöründe Profesyonel Anlayış

ASİ Künefeleri olarak bizler; Türkiye`nin dondurulmuş künefe lideri olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Künefe satışlarında sektörün lideri olmamızda ve lezzetimizin tescillenmesinde en önemli pay; kadayıfların ve de peynirlerin gıda mühendisleri tarafından kontrolden geçirilmesi ve de gıda testine tabi tutulduktan sonra kendi tesislerimizde; alanında uzman kişiler tarafından üretilmesi olmuştur. Böylece bizler, her ürettiğimiz Hatay Künefesi`nde; hazır künefe satışı sonuçlarını, memnuniyet ve kalite olarak garanti altına almış bulunmaktayız. Sizler 40 yıllık deneyimimizden yararlan için hemen bizimle iletişime geçin.