Hatay Künefisinde Gerçek Lezzet

Hatay Künefisinde Gerçek Lezzet

Birçok yemekte, tatlıda damak hazzına ulaşmanın en doğru yolu, o yemeğin ya da tatlının ait olduğu yerde tüketmek ve işin ehli ellerden çıkan lezzetleri tatmaktır. Ancak çok geniş bir coğrafyaya ve de çok geniş bir kültre sahip olan ülkemizde, hemen hemen her şehrin kendine özgü yemeği ya da tatlısı bulunmaktadır. Bu kadar geniş bir yemek kültürüne sahip ve geniş bir coğrafya üzerine kurulmuş ülkemizde, her yöreye özgü yiyecek ya da tatlıları tatmak için şehir şehir gezmek de pek mümkün olmamaktadır. Tatlılar içinde öne çıkan Hatay künefesinde ise bizler; künefe satışı hizmetimizle, Hatay`a ya da Antakya`ya kadar gitmenize gerek kalmadan gerçek lezzetini, bulunduğunuz ile kadar getiriyoruz.

Geniş dağıtım ağımız ve -18 derece sürekli olarak çalışan dondurucularımız ile dondurulmuş künefe ürünlerimizi, Türkiye`nin pek çok iline ulaştırmış bulunmakta ve sürekli olarak da dağıtım hizmetimize devam etmekteyiz. Dağıtım ağımız sayesinde, Türkiye`nin pek çok ilinde bulunan otellere, marketlere, restoranlara, özel ya da kamusal işletmelere ulaşarak gerçek Hatay künefesi tadına herkesin erişmesini sağlıyoruz.

Künefe Satışında Kalite Politikası

Gelişmiş ağ ile verdiğimiz hizmette amacımız ilk olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerinizin ve dolayısıyla müşterilerimizin gerçek bir künefe ile buluştuktan sonra yaptıkları yorumlar ve gelen dönütler bizlerin 40 yıldır gıda sektöründe kaliteli bir hizmet vermemizi sağlamıştır. Asi Künefe olarak profesyonel olarak hizmet verdiğimiz gıda sektöründe hedeflerimiz arasında; İstanbul künefe firmaları içinde olduğu gibi tüm Türkiye`de bulunan markaların içinde de en çok bilinen bir marka, Asi Künefe markasını, tescillenmiş tadını ve de güvenilirliğini kanıtlamak, müşterilerimizin, sizlerin taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve bu sayede yurt dışında da gerçek Hatay künefesi tadını duyurmaktır.

Künefe Satışında Profesyonel Hizmet

Hatay künefesini oluşturan kadayıfların ve de peynirlerin gıda mühendisleri tarafından kontrolden geçirilmesi ve de gıda testinden geçirildikten sonra kendi tesislerimizde; alanında uzman kişiler tarafından üretilmesi, künefe satışında sizlere verdiğimiz profesyonel hizmetlerdendir. İstanbul künefe satan yerler içinde ve tüm Türkiye`de sizler de profesyonel bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.