Hatay Künefesini Asi Künefe Kalitesiyle Deneyin

Hatay Künefesini Asi Künefe Kalitesiyle Deneyin

Hatay Künefesi olarak bilinen ve geleneksel tatlılar arasında birinci sırada olan künefenin yapımı oldukça zahmetlidir ve deneyim gerektirir. Uzman ve deneyimli bir ekip ile birlikte kırk yıldan fazladır künefe yapan Asi Künefe ile eşsiz lezzet deneyimini yaşayabilirsiniz. Gıda mühendisleri eşliğinde gerçekleştirilen imalat sürecinde, temizlik konusunda belirlenen her kurala uyum sağlanır. Ayrıca Tarım ve Gıda Bakanlığınca yapılan tüm denetimlerden başarıyla geçmiş ve onaylanmıştır. Dondurulmuş Künefe yapımında tamamen doğal malzemeler kullanılır ve organik bir üretim söz konusudur. İçeriğinde insan sağlığına zarar veren kanserojen katkı maddeleri yoktur. Bu sebeple sevdiklerinize ve çocuklarına güvenle ikram edebilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan hazır künefeleri marketlerden ya da firmanın sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz. Tüm Türkiye`ye gönderim yapan soğuk hava dağıtım kanalları vardır ve ürünler hiçbir şekilde zarar görmez.

Hazır Künefelerin Raf Ömrü Ne Kadardır?

Özel olarak hazırlanan tuzsuz peynirlerle ve tereyağıyla üretilen Künefe Satışı oldukça fazladır ve her geçen gün satın alanların sayısında artış yaşanır. Bunun en büyük sebebi ise altı ay kadar buzluklarda saklanabilen künefelerin, hazırlandığı anda ilk günkü tazeliğine kavuşmasıdır. İstanbul Künefe mekanlarında yediğiniz sıcak künefelerle birebir aynıdır ve başkaları tarafından dondurulmuş ürün olduğu kesinlikle anlaşılmaz. Ayrıca elinize ulaşan dondurulmuş künefeleri buzluğa koymadan üç gün içerisinde tüketebilirsiniz. Uzun raf ömrüne sahip olmasına rağmen içinde koruyucu hiçbir madde bulunmaz. Özel günlerinizde ya da ani gelen misafirleriniz için oldukça lezzetli bir ikram alternatifidir. Yapımı ve servise hazır hale getirilmesi en fazla on dakikadır. Şoklanarak özel ambalajlarda muhafaza edilen künefelerin cevizli ve fıstıklı çeşitleri de bulunur.

Hazır Künefeler Sağlıklı Mıdır?

Buzluklarda saklanarak aylar boyu kullanabileceğiniz dondurulmuş künefeler tamamen doğal malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca şoklandığı için besin değerini de kaybetmez ve ilk günkü lezzetini korur. Çocuklarınıza sağlıklı atıştırmalık olarak yedirebileceğiniz künefelerin yapımı da oldukça basittir. Sadece fırında veya tavada ısıtıp, üzerine şerbet dökerek enfes bir tatlı elde edebilirsiniz. Ayrıca servis yaparken üzerine kaymak da ekleyebilir ve daha da besleyici olmasını sağlayabilirsiniz.