Hatay Künefe çeşitleriyle Lezzet Şöleni Yaşayabilirsiniz

Hatay Künefe çeşitleriyle Lezzet Şöleni Yaşayabilirsiniz

Tel kadayıfın arasına koyulan özel peynirle elde edilen ve sıcak olarak servis edilen Hatay Künefe yapımı oldukça zahmetlidir ve ustalık gerektirir. Malzemesinin ve yapımının kolay görünmesine rağmen, eşsiz lezzet ve kıvamını yakalamak uzun yıllar sürebilir. Asi Künefe kırk yıldan fazladır sadece künefe üretimi yapmış ve kalitesini onaylayan birçok sertifikaya sahip olmuştur. Eski zamanlarda sadece tatlıcı ve lokantalarda yenilen künefe, günümüzde dondurulmuş olarak da satılır. Özel teknolojiyle şoklanarak satışa sunulan Dondurulmuş Künefe ile, dilediğiniz zaman künefe yiyebilme imkanı bulabilirsiniz. Tek kişilik olarak üretilen paketleri buzlukta altı aya kadar muhafaza edebilir ve istediğiniz an tüketebilirsiniz. Ürünlerin hiçbir çeşidinde katkı ya da koruyu madde kullanılmamıştır. Pişirildiği andan itibaren ilk günkü lezzetini yakalayabilir ve farklı sunumlarla da servis edebilirsiniz. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığına uygun olarak gerçekleştirilen üretimlerde, aynı zamanda gıda mühendisleri de gerekli kontrolleri yapar. Fıstıklı ve cevizli seçenekleriyle herkesin damak zevkine uygun olarak tatlı üretilir.

Dondurulmuş Künefeler Nasıl Satın Alınır?

Tamamen doğal malzemelerle üretilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen dondurulmuş künefeleri birçok noktadan temin edebilirsiniz. Bakkal ve marketlerin dışında aynı zamanda Asi künefe sitesinden Künefe Satışı gerçekleştirilir. İstanbul`da bulunan merkez üzerinden tüm Türkiye`ye künefe gönderimleri yapılır. Ayrıca birçok mekan ve otellerde de dondurulmuş künefe tercih edilir ve çok sayıda sipariş verir. Bunun sebebi ise iş yoğunluğunda pratik bir şekilde hazırlanan tatlı çeşidinin, aynı zamanda çok lezzetli olmasıdır. Özel buzluğa sahip araçlarla dağıtımı yapılan ürünler ilk üç gün içinde, buzluğa koyulmadan da tüketilebilir. Bunun yanı sıra özel günleriniz ve kalabalık misafirlerinizde de sipariş vererek, ekonomik bir ikram alternatifi yaratabilirsiniz.

Hazır Künefeler Zararlı Mıdır?

Organik olarak üretilen peynir çeşitleriyle hazırlanan künefe çeşitleri ilk günkü besin değerini korur ve insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir. Aksine atıştırmalıkların içinde bulunan katkı maddesi özellikle çocuklarınızın sağlığı açısından tehlikelidir. Bu sebeple doğal olarak hazırlanan künefelerle çocuğunuza güvenli bir atıştırmalık sunabilirsiniz. İstanbul, Künefe siparişlerinde daha hızlı olup anında siparişlerinizi gönderime hazırlar.