Hakiki Hatay Künefesi

Hakiki Hatay Künefesi

Birçok tatlı ya da yemek severin, yaşadığı şehirde en çok yaptığı; istediği yemeğin ya da tatlının gerçeğini yapan ya da o yöreden kişinin ellerinden çıkan yemekleri ya da tatlıları yemek olmaktadır. Bizler de yemeğin ve kültürümüzün yemek sonrasında vazgeçilmezi olan tatlıların gerçeğini tatmanın ne kadar önemli olduğu bilinci ile sizlere hizmet vererek, Hatay künefesi severleri bulunduğu tüm illere, künefe satışı hizmetimizle ulaşmaktayız. Geniş dağıtım ağı hizmetimiz sayesinde, kendi üretimimiz olan hakiki Hatay künefesini, -18 derecedeki dondurucularda muhafaza ederek dondurulmuş künefe ürünlerimizi, talep olan her yere ve Türkiye`nin pek çok iline ulaştırmaktayız.

Hatay künefesi, tel kadayıf ve peynirden oluşmaktadır. Üstüne serpilen antep fıstığı ile damaklarda unutulmayacak tatlar bırakır. Bizler de bu unutulmayacak tat için üretimimizi yapmadan önce gıda mühendisleri tarafından ürünlerimizi kontrolden geçiriyor ve çeşitli gıda testlerinden geçirerek insan sağlığına asla zarar vermeyecek kalitede üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Böylece 40 yıldır gıda sektörünün öncü firması haline gelerek sizlere hizmet veriyoruz. Unutulmamalıdır ki Asi Künefe olarak bizlerden hizmet aldığınız takdirde; güvenirliği ve de hakiki Hatay künefesi tadı tescillenmiş bi markadan hizmet alınacaktır.

Gerçek Künefe ile Sizler de Buluşun

İstanbul künefe firmaları içinde ve tüm Türkiye`de; gerçek künefe tadını bulmak isteyen ve gerçek künefe tadı ile buluşmak isteyen herkes; 40 yıllık deneyimi ile Türkiye`nin pek çok iline ve de İstanbul` a yaptığımız dağıtımlar sayesinde ulaştığımız tüm restoranlarda, marketlere, özel ya da kamusal işletmelerde ve de otellerde gerçek künefe tadını bulabilirsiniz. Hakiki Hatay künefesi denilince, artık ilk olarak akıllara Asi Künefe gelmelidir. Çıtır çıtır kadayıfın sıcacık peynirle, muhteşem bir lezzette buluşmasını sağlayan marka Asi Künefe olarak bizler, sizlerin bulunduğu her yere ulaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

Gerçek Künefe için En Doğru Adres

Müşteri memnuniyeti, bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bunun için üretimimizde hiçbir masraftan kaçınmayarak bol malzeme ve de kaliteli ürün kullanımı ile künefelerimiz üretilmektedir. Sadece gerçek Hatay Künefesi ile de değil birçok yöresel tatlıları tatmak isteyen ve başta İstanbul künefe satan yerler olmak üzere, tüm Türkiye`de gerçek künefeye ulaşmak isteyenler için en doğru adres Asi Künefeleri olacaktır.