Gerçek Hatay Künefesinde Lider

Gerçek Hatay Künefesinde Lider

Tercih ettiğiniz yemeğin ya da tatlının gerçeğini yapan ya da o yöreden kişinin usta ellerinden çıkan yemekya da tatlıları yemek, yemek severlerin en çok istediklerişeyler arasındadır. Bizler de yemeğin ve kültürümüzün yemek sonrasında vazgeçilmezi olan tatlıların gerçeğini tatmanızı sağlamakta, tam tabiri ile o yörenin tadını ayağınıza getirmketeyiz. Bu anlamda da tatlılar içinde bir başka yere sahip olan Hatay künefesi severleri için , ülkemizin hemen hemen her şehrine tüm, künefe satışı hizmeti sunarak, gerçek künefe tadını tatlı severler ile buluşturmaktayız.

Geniş dağıtım ağı hizmetimiz ile, kendi ürettiğimiz ve bu açıdanda ülkemizde gerçek künefe alanında tescil alan Asi künefe olarak bizler;gerçek Hatay künefesini, -18 derecedeki dondurucularda muhafaza ederek dondurulmuş künefe ürünlerimizi, istediğiniz her yere ve Türkiye`nin pek çok yerine ulaştırarak, sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Sizler de bu kaliteden ve tescillenmiş markamızın gerçek lezzetinden yararlanmak için Asi Künefeleri olarak bizleri takip edin, gerçek künefe lezzetini sizler de müşterilerinizle buluşturun.

Gerçek Künefe Tadında Aracı Siz Olun

40 yıllık tecrübemizin getirileri olarak; Türkiye`nin pek çok iline ve de İstanbul`a yaptığımız dağıtımlar sayesinde ulaştığımız tüm restoranlar, marketler, özel ya da kamusal işletmeler ve de oteller gerçek künefe tadını sunmakta ve böylece gerçek künefe tadını künefe severlerle buluşturmak için aracı olmaktadır.Gerçek Hatay künefesidenilince, artık ilk olarak akıllara Asi Künefe`nin geldiği gıda sektöründe, İstanbul künefe firmaları ve diğer illerdeki firmalar içinde, sizler de gerçek bir lezzet sunmak ve böylece müşterilerinizi mutlu kılmak için; bizlerle irtibata geçin, eşsiz lezzetlerin en güzel aracısı siz olun.

Gerçek Künefe Severlerin Uğrak Noktası

Bizim için her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bunun için üretimimizde hiçbir masraftan kaçınmayarak, en kaliteli ve en doğal ürünleri kullanara ve de sağlık koşulları için gerekli olan tüm denetimleri yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Gerçek Hatay künefesi ve diğer yöresel tatlıları tatmak isteyen ve başta İstanbul künefe satan yerler olmak üzere, tüm Türkiye`de gerçek künefeye ulaşmak ve müşterilerini her daim memnun etmek isteyenler için en doğru adres Asi Künefeleri olacaktır.