Gerçek Hatay Künefesi

Gerçek Hatay Künefesi

Bir ülkeyi ve bir şehri anlayabilmenin en güzel yolu, o şehre ait lezzetleri tatmaktan geçer. Kendi kültürümüzü daha iyi anlayabilmek, lezzetlerin bir nesilden diğer nesile sağlıklı bir şekilde aktarabilmek için de o lezzetlerin gerçek tadını bilmemiz gerekir. Bizler de bu bilinçle, ülkemizin tatlı kültürünün en başında gelen Hatay künefesini gerçek tadıyla sizlerle buluşturuyoruz. Tesislerimizde kendi üretimimizle hazırladığımız yüzde yüz doğal malzemelerden oluşmuş künefelerimiz, dondurulmuş künefe şeklinde ülkemizin birçok iline servis edilmektedir. Geniş dağıtım ağımız sayesinde Türkiye`nin pek çok ilindeki restoranlara, marketlere, otellere, özel ya da kamusal işletmelere künefe satışı sayesinde ulaşmış bulunmaktayız.

Gerçek Hatay künefesi lezzetini tatmak ya da müşterilerinize tattırmak istediğinizde; sektöründe kendini kanıtlamış ve Türkiye`nin pek çok iline hizmet veren firmamızdan, Asi Künefe olarak bizlerden hizmet almak istediğinizde tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak olacak. Tüm müşterilerimiz, tüm gerçek künefe severler bizlerin iş ortağı, büyük ailemizin bir ferdidir. Bu anlayış ile 40 yıldır gıda sektöründe; hakiki bir Hatay Künefesi lezzetini damaklarda bırakmak amacıyla son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışı ve tescil almış markamızla ülkemizin pek çok şehrinde hizmet vermekteyiz.

Gerçek Künefe Farkı

Gerçek Hatay künefesini tatmak ya da gerçek Hatay künefesini müşterilerinize sunma istiyorsanız, Türkiye`nin pek şehrinde ve de İstanbul künefe satan yerlerarasında fark yaratmak için bizlerle iletişime geçin. Gıda mühendisleri tarafından malzemelerimizin kontrol edilerek üretim yapıldığı, üretim testlerine tabi tutularak hazırlanan künefeleri tatmak ya da tattırmak bizler sayesinde artık çok kolay olacak. Gerçek künefe farkını yaşamak ya da yaşatmak istediğinizde; Asi Künefe olarak bizleri takip etmeniz yeterli olacak.

Tatlının En İyisi Gerçek Hatay Künefesi

Hizmet verdiğiniz alanda; gıda kontrolleri yapılmış, kendi üretimimiz olan ve tatlının en iyisi gerçek bir Hatay Künefesi tescilli bir markanın ürünlerini sunmak, sizler de müşterilerinizi memnun etmek istiyorsanız, doru adrestesiniz. Türkiye`nin pek ilinde ve başta İstanbul künefe satan yerler olmak üzere; gerçek bir Hatay künefesine ulaşmak için Asi Künefe ile hemen iletişime geçmeniz yeterli olacak.