En İyi Künefe Ankara Siparişinizle Kapınızda

En İyi Künefe Ankara Siparişinizle Kapınızda

Kaliteden ödün vermeden sağlıklı koşullarda üretimini gerçekleştirdiğimiz künefe sade, cevizli ve fıstıklı çeşitleriyle anlaşmalı olduğumuz mekan ve işyeri sahipleriyle buluşturuyoruz. İç pazarda oluşturduğumuz müşteri kitlemizi daha da artırmayı amaçlıyor ve dış pazara yönelik çalışmalarımızla Hatay`ın meşhur künefe lezzetini dünyaya tanıtmayı planlıyoruz. İç pazarda Künefe Ankara olarak müşterilerimize künefemizi buluşturuyoruz. Türkiye`nin dondurulmuş künefe lideri olarak 40 yıllık tecrübemizle en iyi künefe imalatını yapıyoruz. Kadayıf ve peynirini tesislerimizde üretiyor ve tüm üretimlerimizi gıda mühendislerimizin kontrolünde gerçekleştiriyoruz. Firmamızda sertifikalarımız ve tescil belgelerimizle en iyi üretimi gerçekleştiriyor ve sağlıklı künefe imalatı gerçekleştiriyoruz. Servis ağımızda -18 derece soğutucuları bulunan servis araçlarımızla dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Künefe Lezzetini Herkes Tatmalı

Künefeyi imalathanemizde ustalarımızın deneyimli elleriyle sağlıklı üretimini gerçekleştiriyor ve Anadolu lezzetini Künefe Ankara olarak başkentimizde de buluşturuyoruz. Yapımı zahmetli olan işi yapım aşaması zorluklarını biz hallediyor ve sizlere dondurulmuş hazır paketler halinde ulaştırıyoruz. Tel kadayıf, tereyağı ve özel künefe peyniriyle harmanlayarak dondurucuda şokluyor ve siparişiniz halinde servis ağımızla bulunduğunuz yere getiriyoruz. İşyerinizde müşterilerinize yemek hizmeti veriyorsanız tatlı menüsüne hakiki Hatay künefesi ekleyebilir ve lezzetli sunumu gerçekleştirebilirsiniz. Dondurucunuzda muhafaza edeceğiniz künefe 10 dakikalık fırınlamanın ardından şerbet ilavesiyle servis edilecek hale gelecektir. Kaliteli firma olarak bizi tercih ettiğinizde sunumunuzla farklılık yaratacak ve müşterilerinizin canı tatlı istediğinde aradıkları mekan olacaksınız.

Lezzeti Sunmak İçin Varız

Künefe satışı yaparak müşterilerinizi lezzetini mahrum bırakmamış olacak ve her geçen gün artan müşteriye sahip olacaksınız. En iyi künefe en kısa sürede adresinize ulaşacak ve pratik olarak hazırlanıp hazır edilecektir. Künefeniz servise hazır hale geldiğinde dondurma veya kaymakla servis yapabilir ve eşsiz lezzeti katlayabilirsiniz. Künefe Ankara için siparişlerinizi güven duyarak bize verebilirsiniz. Toplu siparişlerinizi 6 ay süre boyunca dondurucuda muhafaza edebilir ve ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. En iyi kalitede künefenin en lezzetlisiyle buluşan binlerce işyerimiz gibi sizde zincirimizin bir halkasını oluşturabilir ve damak tadına künefeyi ekleyebilirsiniz. Şoklanmış olduğu için katkı ve koruyucu madde kullanılmayan ve sağlıklı üretim yapılan künefeyi hemen sipariş verebilir ayrıcalıklı lezzete sahip olabilirsiniz.