En İyi Dondurulmuş Künefe Satışı

En İyi Dondurulmuş Künefe Satışı

Künefe lezzetiyle sizleri buluşturan firmamızda, Dondurulmuş Künefe Satışı ile içerisine hiçbir katkı ilavesi ilave edilmeden üretiyoruz. Künefe imalatı sırasında hijyenik ortamlarda ve gıda mühendislerimizin denetimi altında üretimi gerçekleştiriyor ve gıdanın besin değerini, kalitesini kaybetmeden dondurucuda donduruyoruz. Dondurma işlemi sayesinde gıdanın bozulmasına yol açan mikroorganizmalar kaybolur ve doğal şekliyle korunması sağlanır. Künefe için 1. Kalite künefe peyniri ve tel kadayıf kullanılarak, standart 12 cm x 12 cm ebatlarında hazırlanır. Özel strafor kutularda gönderilecek olan künefe 72 saat süreyle özel kutusunda donmuş olarak kalabilir. Dondurucuda 6 ay süreyle ilk günkü gibi kalabilen künefe toplu siparişleriniz için uygun olacak ve uzun ömürlü oluşu sayesinde aniden gelen misafirlerinize pratik olarak hazırlanıp servis edilecektir.

Künefe Nasıl Fırınlanır?

Dondurulmuş künefeyi erimesini beklemeden önceden ısıtılmış 250 dereceye ayarlanan fırında 10 dakika da hazır hale getirebilirsiniz. Hazırladığınız sıcak şerbeti künefe sıcakken üzerinde gezdirerek misafirlerinize sunabilirsiniz. Pişirmeye hazır halde Dondurulmuş Künefe Satışı gerçekleştiren firmamız 40 yılı aşkın süredir en iyi künefeyi müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Güçlü ekip ve hijyene verdiği önem sayesinde sağlıklı koşullarda üretimi gerçekleştiren tatlımız en doğal haliyle satışa sunuluyor.

İşyerlerinizde Sıcak Künefe İkram Edin

İşyerlerinizde gıda servis işiyle müşterilerinize hizmet ediyorsanız, Hatay`ın meşhur tatlısını dondurulmuş halde satın alarak menünüze ekleyebilirsiniz. Tatlı ikramını yapmak için ayrıca tatlı ustası çalıştırmanıza gerek kalmadan kazançlı çıkabilirsiniz. Besin değerinin en iyi şekilde saklandığı Dondurulmuş Künefe Satışı ile müşterilerinizin sayısını daha da artırabilirsiniz. Asi Künefeleri olarak tüm Türkiye`de seçkin işyerlerinin menüsünde yer alıyor ve her gün daha da büyümenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kaliteli gıda üreten ve tescilli marka sahibi olan firmamız sektörüne en iyisi olarak hızla yayılmakta ve siparişleriniz hemen elinize ulaşacak şekilde yola çıkmaktadır. Dondurulmuş künefe pratik şekilde hazırlandığı için toplu sipariş verebilir dilerseniz evinizde misafirleriniz için bulundurabilirsiniz. Yoğun beğeni kazanan ilgi duyulan ve doyumsuz lezzetlerini iç pazara yaygın halde satışa sunan firmamızı arayabilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.