Doğru Yol Asi Künefeden Geçer

Doğru Yol Asi Künefeden Geçer

Tatlılar ile haşır neşirseniz eğer, güzel sunum yapılmış bir tatlıya asla hayır demezsiniz.Fakat işin içinde künefe konusu olunca orada iş değişir. Çıtır tel kadayıfı, uzayan peyniri, fıstığı, tuzsuz peyniri ile oluşan bütünlük ile karşılaştığımızda en başa künefeyi getiririz. Ne yazık ki künefenin tanıtımını yapma konusunda çoğu insan geriden gelmektedir. Ne yazık ki sadece parayı önemseyenler müşteri memnuniyetini önemsemezler. Bir kez gelsin beğenmese de parasını versin gitsin diye düşünenler inanın ki vardır. Künefeyi hakkıyla yapmayanlar bu açıdan çoktur. Malzemesinden çalıp tadı tuzu olmayan bir şey ile de karşılaşmanız mümkündür.

Künefe bir uzman ele, usta kişilere her zaman ihtiyaç duyar. Uzmanlıkla ve ustalıkla yapılmamış olan künefeler de o tadı bulamazsınız. Aksi taktirde künefe sevenlerdenseniz, doğru adres için kapılarımızı sizlere açmak isteriz. 40 yılı geçtiğimiz, tecrübemizi konuşturduğumuz işimizde ustalarımızla birlikte sizlere en iyisini sunmak en büyük yeteneğimizdir. Ağzınıza layık tadları damağınızda hissetmeniz işimizin en sevdiğimiz kısmıdır. Bu tatları çok seveceğinizden ve sürekli olarak geleceğinizden, yeri geldikçe de arkadaşlarınızı da getireceğinizden şüphe duymamaktayız. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalması, oluşturduğumuz markayı bir numaraya taşımaktadır. Keyif ve tutkuyla çalışmalarımız en güzel şekilde devam edecektir. Ayriyeten, gıdalarımızda katkı maddesine yer vermediğimizi gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Anadolu`nun Meşhuru

Hatay`da doğan künefe yapımı, İstanbul künefe ile taçlandırılmıştır. Tatlıya olan ihtiyacımız şerbetle karıştırılıp iyi bir görsellikle bize dönmüştür. Her insanın beğeneceğini düşünmekte ısrarcıyız. Midenize layık lezzetli sunumları hala denemediniz mi? Kaybettiğiniz çok fazla şey var! Kapımızı açtık ve sizi bu durumdan kurtarmak için geldik. İki taraflı memnun eden künefeler diğer tatlıları gözden düşürecek gibi duruyor. ASİ Künefeleri hala denemediyseniz, gerçek künefe lezzetini tatmamışsınız demektir.

Künefe Sevilir

Bir çok alanda sunduğumuz dondurulmuş künefelere ulaşmanız oldukça kolay. Marketten alın ve buzluğa koyun. Künefe yapmayı düşündüğünüz zaman kolaylıkla buzluktan çıkartın ve kısa süre içinde pişirme işlemini yapın. Şerbeti ile birlikte karışınca da oldu mu size enfes bir görünüm. Çocuklarınızı bu tatlıdan mahrum etmeyin.