çıtır çıtırsa Ve İçindeki Peyniri de Tamsa Asi Künefedesiniz!

çıtır çıtırsa Ve İçindeki Peyniri de Tamsa Asi Künefedesiniz!

Biz si künefe markası olarak, Hatay künefesinde olması gereken standartlara göre üretim yapıyoruz. Peynirimiz çiğ sütten ve özel olarak taze üretilip künefelerin içlerine giriyor. Künefe için kadayıf malzemesi de önemli. Malzememiz irmik yoğunluğu bol olarak seçiliyor. Kesinlikle içinde kullandığımız her malzeme birinci sınıf.

Midesi en hassas müşterinize dahi hitap edebiliyoruz. Burada dikkat etmeniz gereken şey, künefelerin size ulaştıktan hemen sonra hiç bekletilmeden derin dondurucuya girmeleri. Bu sayede lezzetlerinde bir değişme oluşası engellenmiş oluyor. İkincisi de künefelerin doğru yağ ve usullerde pişiriliyor olması. Kaliteye bizim kaldığımız yerden devam ederseniz ortaya gerçek bir lezzet çıkacağından emin olabilirsiniz.

Tescilli Lezzeti Biz de Belgelendirdik!

Künefe satışımızda sizlere tüm gıda güvenlik belgelerimizi de gönderiyoruz. Özellikle yıldızlı konaklama ve yeme & içme mekânlarında belgesiz ürün bulundurulmadığından, izler de kaliteyi kaliteli mekânlara sunmak istediğimizden tüm gerekli çalışmalarınızı yaptık ve mutfaklarınıza giriş haklarımızı elde ettik. Hatay künefesi resmi olarak Hayat`a ait olan bir lezzet. Biz de bu resmi lezzeti tüm dünyaya yaymaya karar verdik.

İşe Türkiye`den başladık! İstanbul künefe sever turistleriyle şimdilik en güçlü müşterimiz. Böylelikle dünya da İstanbul üzerinden memleket tadımızı almış oluyor. Hayat künefeleri dünyaya bu şekilde beğeniyle yayılıyor! Siz de Türkiye`nin neresinde olursanız olun sadece bizi arayın yeter. 60`lı ve de 100`lü künefe paketlerimizi sizlere ulaştıralım.

Künefeleri Donduruyoruz!

Dondurulmuş künefe kulağa biraz soğuk gelse de siz künefelerimizi pişiriyorsunuz ve fıstık ya da cevizle belki biraz da kaymakla ikram ediyorsunuz ve sıcacık enfes bir lezzet masaya geliyor. Soğuk unutuluyor. Sanki mutfaktaki özel ustanız tarafınızdan bu harika künefe az önce yapılmış. Yiyenler masada birbirileriyle konuşmaya başlıyorlar. Bir daha geleceklerinden emin oluyorsunuz. Geceye son noktayı bu harika Hatay künefeler koyuyorlar. Yanında da tük kahvesi sizin ikramınız oluyor. 40 yıldır sektördeyiz ve siz de tatlımızın yanında bir fincan kahveyle 40 yıllık hatır yapıyorsunuz! Afiyetler olsun, bereketler dolsun! Bitince künefeleriniz bize bir telefon edin, yenisi hemen gelsin!