Binlerce Mekana Toptan Satış

Binlerce Mekana Toptan Satış

Tadına doyulmayan Antakya Hatay bölgesinin meşhur künefesi; artık şoklanmış ve dondurulmuş durumda satışa sunulabilmekte. 5 dakikalık bir süre içerisinde pişirip servis etmeye hazır olan bu künefelerin dondurma işlemi, maddelerinin yapısında bulunan ısı enerjisinin, bir soğutucuya aktarılmak sureti ile, suyun faz değiştirerek, sıvı halden buz haline geçirilmesi olarak tanımlanabiliyor. Künefe Toptan Satış konusunda tatlı sektöründeki üretim sürekliliğinin arttırılabilmesi adına, hammaddelerin üretiminden sonra, uzun süre dayandırılması da oldukça büyük önem taşımaktadır.

Zararı Var mı?

Zararı asla olmamakla birlikte; kentleşme, yoğun iş temposu, yalnız yaşama ve kadınların iş hayatına atılması gibi etkenlerle, aslında zamanı olmayan insanlar için büyük kolaylık sağlamakta ve dondurulmuş olmasından ötürü, çabuk da tüketildiği için hiçbir zarar görülmemektedir.

Dondurulmuş künefe işlemi; gıdaların koku, kalite, tat ve besin değerinin en iyi şartlarda korunduğu gıda saklama yöntemi olarak kabul edilmektedir. Dondurma işlemi sayesinde, gıdaların içerdikleri su buz kristallerine dönüşeceğinden ötürü, bozulmasına yol açan mikroorganizmalar yaşayamamakta ve kimyasal değişmeler en asgari ölçüye indirilerek, gıdaların en doğal haliyle korunması sağlanmaktadır.

Özellikle belirtelim ki; çağımızın hız gerektiren yaşamı ve akışı içerisinde pratik olan bir gıda maddesidir. Uygun ortamlarda uzun süre saklamak da ayrıca mümkündür. Künefe Toptan Satış hakkında, tıpkı sebze ve meyvelerde olduğu gibi künefe dondurma işlemi de bulunmaktadır. Bu grup içerisinde dondurmaya elverişli olan kadayıf, şerbet ve peynir gibi ürünlerde yer almaktadır.

Profesyonel Künefe İmalatı

Künefe yapımı zahmetli bir iş olduğundan, her birey canının istediği zaman künefe yapamayabilir. Şoklama künefe ile dilediğiniz zaman pişirip yiyebileceğiniz künefeler de elinizin altında daima olmuş olur. Bu konuda birçok insanın kafasını neden kaliteli bir firma tercih etmeliyim sorusu meşgul ediyor. Bu sorunun cevabı çok açık ve net. Kaliteli firmalar, kaliteleri ustalara sahiptirler ve bu kaliteli ustalar sayesinde kaliteli künefeler ortaya çıkar. Yalnızca usta açısından değil, üretildiği ortamın hijyeni ve malzemelerindeki kalite de titizlik gösterilmesi gereken konular arasındadır.

Asi künefe bu konuda; Künefe Toptan Satış hakkında, İstanbul başta olmak üzere, Türkiye genelinde binlerce mekana dondurulmuş künefe temin etmektedir.

http://www.asikunefeleri.com/index.html Asi Künefe internet sitesinden de bilgi alabilirsiniz.