Asi Künefeleri Özel Lezzetler Sunuyor

Asi Künefeleri Özel Lezzetler Sunuyor

Yöresel lezzetler her zaman daha çok ilgi çeker. Eğer sizin de yöresel tatlılarla aranız iyiyse, Asi Künefeleri tam size göre olacaktır. Hatay künefe ve diğer künefe seçeneklerini gerek hazır, gerekse malzeme sunumuyla göreceksiniz. tercihiniz kaliteden yanaysa, Asi Künefeleri`ni mutlaka denemelisiniz. Aradaki farkı anlayacaksınız.

Malzemeleri Kullanımında Kalite

Künefe satışında malzemeler bir hayli önemlidir. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde, ürünler daha kaliteli olur. Günümüzde birçok yerde geleneksel tatları görebilirsiniz. Ustasından yenilen tatlar her zaman daha lezizdir. Aynı zamanda dondurulmuş malzemeleri de değerlendirebilirsiniz. Dondurulmuş künefe konusunda yine Asi Künefeleri kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

Dondurulmuş ürünler, mutfağınızda her zaman hazır tatlı anlamına gelir. Künefe ve kadayıf malzemesi aynıdır. Dolayısıyla bu malzemeyi dondurulmuş olarak alıp her iki tatlıyı da evde pratik olarak yapabilirsiniz. yenilikleri takip eden ve her zaman kolaylıkla sunan Asi, profesyonel bir dağıtım ağıyla çalışır. Bu nedenle kısa süre içinde yetkililer siparişlerinize yetişecektir. Üstelik isterseniz toplu alımlarda bulunarak daha ekonomik sonuç elde edebilirsiniz.

Fıstıklı Kadayıf Sunumu

İstanbul künefe seçenekleri arasında fıstıklı kadayıf ilginizi çekecektir.

Malzemeler:

Yapılışı: Şeker ve suyu bir tencere içine koyun ve kaynatın. Kaynamaya başlayınca ateşin altını kısın ve beş altı dakika daha kaynatın. İçine limon suyu koyup birkaç dakika daha kaynatıp kapatın ve soğumasını sağlayın. Kadayıfları ayrı bir kaba alın ve ayıklayın. Ilınmış tereyağını ekleyip karıştırın. Fırın tepsisi alın ve bunu yağlayın. Üzerine boşluk olmayacak şekilde kadayıfları koyun ve bastırın. Araya fıstıkları koyup yarısını da ekleyin. Fırını 170 e ısıtın. Fırında piştikten sonra beş on dakika dinlendirin ve şerbetini üzerine dökün. Bu tatlının şerbetini iyi çekebilmesi için bir gün dinlenmesi gerekir.

Gördüğünüz gibi tarif gayet pratiktir. Eğer, hazır seçenekleri de alırsanız, daha hızlı şekilde sunumunuz hazır olur.