Asi Künefe Markası Künefe Tatlısını OnlineSipariş üzerinden Ulaştırıyo

Asi Künefe Markası Künefe Tatlısını OnlineSipariş üzerinden Ulaştırıyo

Kültürümüzü yansıtan her bir tatlı, bugün sofralarımızda ya da sofralardan sonra tüketilen eşsiz lezzetlerdir. Bu lezzetlerden biri olan künefe tatlısı, içerisinde akışkan olan ve dişimiz ile peynirini ayırdığımız bir özelliğe sahip değil midir? Özellikle peynirin, malzemelerin, maya hazırlanışının, süzülmesinden, oda sıcaklığında bekletilmesine kadar pek çok üretim aşaması vardır. Fakat burada önemli olan malzemenin kalitesi ve tüm bu aşamaların uyumlu bir şekilde ritmini yakalayabilmesidir.

Asi Künefesi, bu bağlamda önemli bir süreçleri takip eden ve bunu iyi bir açıdan sağlayan etkenleri barındırmaktadır. Beklentileri iyi bir açıdan vermesi ve Türkiye`de pek çok satış alanına sahip olarak, yöresel bir lezzet olan Hatay künefesini ulaştırması, güzel bir lezzetin paylaşıldığını net bir biçimde gösteriyor.

Künefe Online Olarak Nasıl Sipariş Veriliyor?

Asi Künefe, teknolojik imkanları, yöresel imkanlarla buluşturmaktadır. Bu buluşma neticesinde künefe satışı, Türkiye`nin her bir alanına yapılabiliyor. Bunun için künefeler, üretildikten sonra paketleme safhaları ve diğer aşamasında, dondurulur. Bu dondurma işlemi, künefenin, ilk tazeliğini bozmadan, kullanılabilmesini ve fırında pişirildikten sonra servis edilebilmesini mümkün kılmaktadır.

İnternet üzerinden Asi Künefe`nin sitesine girerek, sipariş hakkında ve fiyatlandırmalar için bilgi sahibi olabilirsiniz. Her bir künefe , tek porsiyon olarak hazırlanmakta ve özel bir soğuk etkiyi sağlayan alanda muhafaza edilmektedir. Dondurulmuş künefelerin, 60`ar ya da 100`er adet şeklinde sipariş işlemlerinin yapılabilmesi mümkündür. http://www.asikunefeleri.com/index.html üzerinden tüm detayları görebilir, ürün, yetki belgeleri, iletişim bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bugün Asi Künefe`den sipariş veren pek çok hizmet alanı bulunuyor. Marketler zincirlerinde, pek çok yerde bulunan otel ve pansiyonlarda, kamu alanları ile özel sektörlerde, restoranlar ve diğer gıda ile ilişkisi bulunanlar, Asi Künefe`nin künefe tatlısı ile kadayıf tatlısını sipariş etmektedirler.

Malzemeler Kaliteli mi Yoksa İkinci Usul Bir Çalışma mı Yapılıyor?

Künefe`de kullanılan malzeme, lezzet açısından önemlidir. İstanbul künefe ya da Türkiye`de bulunan diğer illere ulaştırılan künefeler aynıdır. Asi Künefe, gıda mühendisleri bünyesinde kendine özel tesislerde üretim yaptıklarından ve bunu 40 yıllık bir bilgi birikimi yaptıklarından dolayı, malzemeyi birinci elden sağlayarak, öncelikli bir kalite bazında ödün vermeden çalışmaktadırlar.