Asi Künefe Kalitesiyle Gurmelerden Tam Not Aldı

Asi Künefe Kalitesiyle Gurmelerden Tam Not Aldı

Hatay bölgesine ait olan ancak diğer yerlerde de yapılan, ülkemize özgü geleneksel tatlı künefe herkes tarafından sevilir ve ilk tercih edilen tatlılar arasında yerini alır. Sıcak bir şekilde servis edilen künefenin yapımı kolay gibi görünse de eşsiz lezzetini yakalamak oldukça zordur. Ayrıca içinde kullanılan özel tuzsuz peynirin temin edilmesi durumu da künefenin evlerde yapılmasına engeldir. İstanbul Künefe bakımından oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Ancak belirli gün ya da saatlerde hizmet dışı olabildiği için canımız çektiği anda yemesi mümkün olmayabilir. Bu duruma istinaden ise künefe severler Dondurulmuş Künefe seçeneğini tercih ederek, istediği gün ve saatte bu eşsiz lezzeti yiyebilme imkanına sahip olur. Bakkal ve marketlerde bulabileceğiniz dondurulmuş ürünleri buzluklarınızda altı aya kadar saklayabilir ve istediğiniz zaman servise hazır hale getirebilirsiniz. Oldukça pratik olmasının yanı sıra ekonomik olduğun içinde tercih edilen hazır künefe siparişi için Asi Künefe sitesini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli marka olma özelliğine sahip firma aynı zamanda gıda sektöründe birçok sertifikaya sahiptir.

Hazır Hatay Künefesi Sağlığa Zararlı Mıdır?

Cevizli ya da fıstıklı olarak üretilen hazır künefelerin içinde herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Uzun raf ömrüne sahip olmasının sebebi ise soğuk ortamda mikroorganizmaların çoğalmamasıdır. Çocuklarınıza, sevdiklerinize güvenle ikram edebileceğiniz Hatay Künefe ile özel günlerinizde de fark yaratabilirsiniz. Ekonomik olmasından dolayı kalabalık misafirlerinizde bile pratik olan künefeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca kırk yılı aşkın süredir künefe imalatı yapan Asi Künefe markası, gıda mühendisleri tarafından da yapılan denetimlerden başarıyla geçmiştir. Kaliteli malzeme kullanmasının yanı sıra, hijyen kurallarına da fazlasıyla önem verilir. Hiçbir şekilde insan sağlığına zarar vermeyen hazır künefelerin lezzeti de ilk gün olduğu gibi taptaze kalır.

Hazır Künefenin Yapılış Tarifi

Dondurulmuş Künefe Satışı son dönemlerde daha da popüler hale gelmiş ve otel, mekan ya da marketlerin dışında evlerin dolaplarında da yerini almıştır. Yapımı oldukça basit olan künefe tatlısı pişirilmesinin ardından, üzerine şerbet dökülmesiyle tamamlanır. Ortalama 15 dakika içinde muhteşem künefe tatlısını yapabilmek için hemen sipariş verebilirsiniz.