Asi Künefe Hizmetinizde

Asi Künefe Hizmetinizde

Her zaman dürüstlüğü, kaliteyi, temizliği, lezzeti savunmaktayız. Gıda üretimlerimizin her yapım aşamasının usta ellerimiz ile yapıldığını biliniz. Uzun zamanımızı ayırdığımız bu değerli işimizde size kaliteyi göstermek iddiasındayız. Ve her zaman bunu ispatladığımızı da bilmekteyiz. Sizlerin desteği ve beğenileriniz bizi en sağlam adımlarla ileri götürmektedir. Tercihinizi yaparken iyi olanı seçmenizi sizden rica ederiz. Ürünlerimiz standart tek kişilik porsiyonlar şeklinde ambalajlanıp 60`ar ve 100`er adet olmak üzere kolilenmektedir. Kadayıf ve peynirlerimiz gıda mühendisleri kontrolünde kendi tesisimizde üretilmektedir.

Künefe Anlamı Bakımından

Künefe; tel kadayıfın ve tuzsuz yağlı peynirin arasına antep fıstığı koyularak oluşan kızartıp şerbeti dökülerek yapılan sıcak tüketilen bir tatlıdır. Künefe yapmak ustalık gerektirmektedir. Çünkü her yapım aşamasında kıvamı ayarlanamaz ve iyi bir tada ulaşılamaz. Künefe yemesi insana zevk vermelidir. Özveri ile çalışmayı gerektirir. Şerbeti kıvamında ise, kadayıfı çok ya da az kızarmamış ayarında yapılmışsa işte bizdesiniz demektir! Uzun yıllar boyunca çalışmalarımızın verdiği ustalık emeğimizin karşılığını almamız için oluşan verimli bir süreçtir. Ağzınıza yakışır bir tat bırakmak, damak zevkinize uygun çalışmak sonrasında bizleri desteğiniz ile yüceltmeniz takdire şayanlık bir görüntüyü oluşturmaktadır. Doğru bir adres için, Asi künefe güvence ile markamızı temsil etmekteyiz. İstanbul künefe, Hatay`ı aratmamaktadır. Oradaki lezzeti şehrimizde sunmaktan onur duyarız. Türkiye`nin pek çok yerine dağılan herkesin bu lezzetli tatlıdan haberdar olması sağlanmıştır. Biz yaparsak olur, diğerleri ile karıştırmayınız. ASİ künefe olarak künefe yapımında iddialıyız. İddiamız sizsevgili müşterilerimizin bize kattığı anlamlardan oluşmaktadır. Canınız künefe çektiğinde artık Hatay`a kadar gitmenizegerek olmayacakya da canınızı çekmesi ile kalmayacaksınız. Tüm Türkiye`ye lezzetimizi yaymak için zevkleçalışmaktayız.

Hizmette Sınırsızlık

Künefe satışlarımızın sizlerin öncülüğünde iyi bir sonuca ulaştığını belirtebiliriz. Markalaşmış adımız ile gün geçtikçe daha da iyisi için uğraşmaktayız. Dondurulmuş künefelerimiz ile de ani misafirlerinizde çabucak hazırlayıp sunabilirsiniz. Ya da iş çıkışı hadi bize tatlı yemeye gelin cümlesini kolaylıkla söyleyebileceğiniz zamanlar da biz hep yanınızda olmaya çalışacağız. Bize her yerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.