Asi Künefe Farkı İle Türkiye`nin Her Yerine Servis

Asi Künefe Farkı İle Türkiye`nin Her Yerine Servis

Hatay künefe ülkemizin en güzel lezzetlerinden birisidir. Bu şehre özgü olarak pişirilen künefe, özellikle damak tadına düşkün bireyler tarafından büyük bir afiyetle yenilmektedir. Asi künefe firması, ülkemizdeki künefe ve kadayıf ihtiyacını göz önünde bulundurarak, künefe ve kadayıfları online bir şekilde satmaktadır. Bu bağlamda bir de web sitesi kuran şirket, Türkiye`nin her yerine, imal ettiği bu lezzetli tatlıları yollamaktadır.

Asi Künefe Ürünleri Nelerdir?

Dondurulmuş künefe, firma tarafından üretilmiş olan en önemli üründür. Hatay yöresine has olan künefe, her zaman olduğu gibi öncelikle hazırlanmaktadır. Sonrasında ise özel dolaplarda saklanmaktadır. Bu dolaplar derin dondurucu özelliğine sahiptir. Bundan dolayı da herhangi bir şekilde ürünlerde bozulma olmamaktadır. Künefe üstüne Antep fıstığı da serpilmektedir. Sonrasında ise ürün paketlenmektedir. Her paket tek kişilik, yani bir porsiyondur. Künefe satışı bu şekilde yapılabilmektedir. Size kalan ise künefeyi ambalajından çıkarıp pişirmek ve üstüne de şerbetini dökmektir. Bir diğer ürün ise kadayıftır. Kadayıf iki farklı çeşitte yapılmaktadır. Bunlardan birisi Antep fıstıklıdır. Bolca içine Antep fıstığı koyulan kadayıf hazırlandıktan sonra yine aynı şekilde derin dondurucuda bekletilmektedir. Cevizli kadayıf ise bir diğer üründür. Bu ürünün özelliği ise içerisinde sadece ceviz olmasıdır. Ceviz sevenler için özel olarak hazırlanmıştır. Ürünler 60 ve 100`lük paketler halinde kolilere konulmaktadır. İsteğe göre bu ürünlerden sipariş vermek mümkündür.

Asi Künefe Nasıl Bir Firmadır?

Asi künefe, geçmişi 40 sene öncesine dayanan bir tatlıcıdır. Uzun yıllar önce Antakya`da üretime başlayan firma, sonrasında kurumsal kimlik kazanmıştır. Türkiye`ye açılan firma İstanbul künefe olarak da bu şehirde hizmet vermektedir. Sürekli büyüyen firma kurumsallaşma yoluna gitmiştir. Marka tescil belgesine sahip olan Asi künefe, aynı zamanda farklı kurumlardan verilen kalite belgelerine de sahiptir. Bundan dolayı firma tamamen güvenilirdir. Çeşitli yerlerde şubelere sahip olan bu işletme, web sitesi üzerinden de satış yapmaktadır. Firmanın web adresi ise http://www.asikunefeleri.com/index.html olarak açılmıştır. Web sitesine girerek, sipariş vermeniz mümkündür. Geniş dağıtım ağı sayesinde istediğiniz ürün kısa sürede size ulaşacaktır.