Asi Künefe, Künefeye Kıvamını Veren İsim!

Asi Künefe, Künefeye Kıvamını Veren İsim!

İşimizde adımız kadar asiyiz. Üretim standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Bunun için de belgeli çalışıyoruz Biz hep aynı lezzeti satmayı seven bir firmayız. Bizden künefe alanlar bazen şanslı bazen şanssız olmuyorlar. Her zaman sipariş ettikleri künefe, aynı mükemmel Hatay künefesi oluyor. Gıda sektöründe standartlaşabilmek çok önemli.

Müşteri damak tadına göre bir yere müdavim oluyor. Her mekân kendine has özel bir lezzeti ünleniyor. Yani bir mekânda mutlaka özellikle bir lezzetin adı çıkıyor. Sonrasında da herkes onu yemek için mekâna geliyor. Künefe satışımızda biz hep bunu hedefliyoruz. Otelinizde ya da restaurantınızda belki de kafenizde bizim künefemizi yemeğe gelen müşterileriniz olsun istiyoruz. Bunu yıllardır başarıyoruz. 40 yıldır Hatay künefesi yapıyor ve de satıyoruz. Sadece çevremizde değil tüm Türkiye`ye aynı lezzeti aynı hizmet kalitesiyle ulaştırıyoruz. Çünkü biz Asi Künefeyiz. Adımız sektörde markalaştı.

Gerekli ola standartları yerine getrdik, işimizi ciddiye aldık ve sektörle herşeyi tatlıya bağladık! Çözülmesi güç köklerimiz var bizim tadımızı yaşayan müşterilerinizle aramızda. Bizim beğenilmemiz demek, sizin beğenilmeniz demek. Dolayısıyla mekânlarınızın adını da künefelerimiz önemsediğimiz kadar önemsemiş oluyoruz. Her şey birbirine bağlanıyor ve ortaya memnuniyet çıkıyor. Yıllardır memnuniyetinizi kazanmaktan yana mutluyuz ve de guruluyuz. Bu güçle işimize hep daha mutlu bir şekilde devam ediyoruz!

Kargoyla Mutfağınızdayız!

Dondurulmuş künefe almaktan çekinmeyin! Tadında kokusunda sadece künefe olan imalatlarımızı soğuk sevkiyatla size ulaştırıyoruz. Alıyorsunuz ve buzluğunuza koyuyorsunuz. Müşteriniz künefe sipariş ediyor, siz de hemen pişirip servis ediyorsunuz. Gerçek Hatay künefesine hayran kalıyor ve belki de bir tane daha sipariş veriyor! Bunu deneyin!

Yeriniz Yurdumuzdur!

Türkiye`nin her neresinde olursanız olun, bilin ki biz sizin mutfağınızdaki derin dondurucuya geliriz! Sipariş verdiğinizde size ulaşabiliyoruz. Taşıma standartlarımız sayesinde dünyanın öbür ucuna da servis yapabiliyoruz. Bu detaylarla biz ilgileniyoruz. Siz sadece künefelerimizi talimatlara uyarak pişirin ve lütfen künefe sever müşterilerinize servis edin. İstanbul künefe severlerin çok olduğu şehirlerarasında. Ama istatistik çalışmalarımız gösteriyor ki aslında tüm Türkiye künefe seviyor!