Antakya’da Gerçek Künefe

Antakya’da Gerçek Künefe

Gerçek Hatay Künefesi lezzetini arayanlar için, gerçek Hatay Künefesi`ni sizler için Antakya`ya getirdik. Gerçek künefe Antakya ilinde de sizlerle. Bölgesel ve kültürel olarak benzer kütürlere ve tadlara sahip Hatay ve Antakya`nın tatlı konusunda da benze damak tadı vardır. Bu bilinçle, nerede, nasıl, hangi koşullar altında ve de hangi içeriklerden oluştuğu bilinmeyen künefeler yerine, aradığınız tadı sizler için ve de tescilli bir marka olarak en yakınınıza, Antakya`ya getriyoruz.

Sizler de gerçek Hatay Künefesi`ni müşterilerinize sunmak, yemeklerden sonra ağızlarında harika bir lezzet bırakmak ve bunu hem tescillenmiş hem de 40 yıllık bir deneyim ile müşterilerinize sunmak için; sektöründe kalitesini kanıtlamış ve Türkiye`nin pek çok iline hizmet veren firmamızdan dondurulmuş biçimde gönderilecek künefe hizmetimizden yararlanmalısınız. Müşteri memnuniyetini odak noktası haline getirerek sürdürdüğümüz iş anlayışımız sayesinde; şimdi de gerçek künefe Antakya ilinde sizlerin hizmetindeyiz

Gerçek Künefe Şimdi de Antakya`da

Dağıtımını yaptığımız, büyük işletmeli ya da diğer tüm oteller, marketler, restoranlar, kamusal ya da özel tesisler ile gerçek künefe tadını birçok yere ve şimdi de Antakya`ya ulaştırmış bulunmaktayız. Marka olarak tescillenmiş firmamız; kalite ve profesyonel olarak hizmet verdiğimiz bu geniş ağa ya da bu büyük aileye sizleri de katmak, sizlere gerçek künefe lezzeti sunmak firmamızın en büyük amaçlarınan biridir. Asi Künefe olarak gıda sektöründe kendimizi ispat etmiş hizmetimiz, müşterilerimizden aldığımız dönütler sayesinde de hizmet ağımız gün geçtikçe genişlemekte ve birçok kişiye ulaşarak gerçek bir künefe tatmanın keyfini yaşatmaktadır.

Gerçek Künefe Farkını Sizler de Tadın

Üretim yöntemlerimiz; gıda kontroller yaparak üretilen mamüllerimizi gıda testinden geçirmek ve kendi üretimimizi yapmaktır. Bu sayede aldığımız tüm olumu dönütler, bizleri Türkiye`nin pek çok iline ulaştırmayı sağlamıştır. Sizler de, gerçek künefe Antakya ilinde tatmak için, dağıtımını yaptığımız yerleri takip edin, gerçek künefe farkını sizler de tadın ve gerçek künefe tadını tüm müşterilerinize sunma farkını yaşayın. Bunun için de tek yapmanız gereken internet adresimiz üzerinden bizlerle iletişime geçmek olacak.