“Tatlı” Bir Heyecan

“Tatlı” Bir Heyecan

Künefe; Arasına antep fıstığı koyularak, tuzsuz yağlı peynir, çıtır kadayıf dan oluşan kızartılıp şerbet dökülerek sıcak tüketilen tatlıdır. Künefe yapımı için ustalık şarttır. Çünkü her elde kıvamını bulmaz ve enfes tada ulaşmaz. Yerken insana zevk vermelidir. Özveri gerektirir. Temiz bir ortamda çalışılmalıdır. Kızartma aşaması iyi yapılmalıdır ki yanmaya fırsat verilmesin. Şerbetinin kıvamının yerinde olması gereklidir. Çok şerbetli olduğu zaman yenilemeyecek duruma gelir az şerbet miktarı ise bir tat katmaz yavanlık verir. Ustalık ve titizlik gerektiren yapım aşaması için yıllardır emek vermekteyiz. 40 yılı aşan süredir sizinleyiz ve olmaya devam edeceğiniz. En büyük güvencemiz siz değerli müşterilerimizin bizi desteklemesi ve sunumlarımızı beğenmesidir. Ağzınıza layık tatlar bırakmak için bize gelmelisiniz. Doğru adres arıyorsanız, biz tam da o noktadayız. Katkı maddesi kullanmıyor olmamız çoğu üreticiler için ön sıraya geçmemize katkı sağlamıştır. İskenderun`dan gelen bu lezzet Türkiye`nin dört bir yanına dağılmış her insanın bu enfes tatlıdan haberdar olması sağlanmıştır. Her yerde aynı olmayan tat için bizim yapımımızı kesinlikle denemenizi öneririz.

İskenderun`dan Gelen Lezzet

ASİ künefe olarak künefe yapımında iddialıyız. İddiamız siz sevgili müşterilerimizin bize kattığı anlamlardan oluşmaktadır. Canınız künefe çektiğinde artık Hatay`a kadar gitmenize gerek olmayacak ya da canınızı çekmesi ile kalmayacaksınız. Hatay lezzetini tüm Türkiye`ye yaymak için zevkle çalışmaktayız. Bize bu konuda inanabilirsiniz. Bize gelip gıdalarımızı deneyebilir, memnun kalmadığınız noktalarda şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Tecrübe İle Sabit

Uzun zamandır çalıştığımız bu değerli işimizde size kaliteyi göstermek iddiasındayız. Destekleriniz ve beğenileriniz işimizi daha da ileri adımlara götürmek için inanılmazdır. Her yapım aşamasının usta ellerimiz ile yapıldığını bilmelisiniz. Ve tercihinizi ona göre yapmalısınız. Bu konuda uzun müddet yaptığımız ve zevk ile çalıştığımız için oldukça iddialıyız. Ürünlerimiz standart tek kişilik porsiyonlar şeklinde ambalajlanıp 60`ar ve 100`er adet olmak üzere kolilenmiştir. Kadayıf ve peynirlerimiz gıda mühendisleri kontrolünde kendi tesisimizde üretilmektedir. Her zaman dürüstlüğü, kaliteyi, temizliği, lezzeti savunmaktayız.